2703
2553
عنوان

خدایا...

49 بازدید | 13 پست

خدایا من این همه تایپ کردم و خواستم بفرستم یهو نتم قط شد و صفحه م پرید، یعنی نمیخواستی این حرفارو بزنم؟باشه خدایا دیگ هرچی تو بگی فقط همینو بگم دارم خفه میشم واسم هوا بفرست ک دنیا بوی دود گرفته ، دودی ک کشنده ست...

عزیزدلم دل تنگت هرچی میخاد  بگو

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
عزیزدلم دل تنگت هرچی میخاد  بگو

فدات عزیزم چی بگم واقعا دیگ خستم دیگ نمیکشم کاش می مردم از این زندگی راحت میشدم نگو چی شده ک مشکلاتم زیاده فقط واسم دعا کن زندگیم سخت داره میگذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات عزیزم چی بگم واقعا دیگ خستم دیگ نمیکشم کاش می مردم از این زندگی راحت میشدم نگو چی شده ک مشکلاتم ...

عزیزم تا خدا هست جای هیچ ناامیدی نیست،کافیه که از ته دل بخوای و ببین که چجوری برآورده میشه،ولی اگه بهت نداد بدون که حکمتی توش هست که بعدا خدا رو شاکر میشی که مستجاب نشد،همیشه بگو این نیز بگذرد و چون میگذرد غمی نیست،یوقت چشماتو باز میکنی میبینی چند سال گذشته،انشاله عمر طولانی و با برکت داشته باشی گلم

2720

همین که اینقدر قشنگ با خدا حرف می‌زنی از هر چی مهمتر هست مهم نیست البته به نظر من که آدم به حاجتش برسه یا نه مهم اینه که خدا این شانس را بهت داده که باهاش درد و دل کنی و حرف بزنی این خودش از هر خواسته ای با ارزشتر هست برای منم دعا کن که مثل خودت با خدا اینطور حرف بزنم خیلی وقته نزدم.🌺🌺❤️

فقط خدا ❤️❤️❤️
عزیزم تا خدا هست جای هیچ ناامیدی نیست،کافیه که از ته دل بخوای و ببین که چجوری برآورده میشه،ولی اگه ب ...

من همیشه از ته دل ازش خواستم. خواستمم غیر منطقی نیس اما احساس میکنم خدا نگام نمیکنه، این همه مدت صداش زدم هیچ نشونه ای واسم نمیفرسته. خدا منو ببخشه این حرفارو میزنم ولی فک کنه منم همون چوپان زمان حضرت موسی م ک ب زبون خودم باهاش حرف میزنم. خدایا حالمو خوب کن جوری ک صورتمو رو به آسمون بگیرم و بگم شکر واسه معجزه ات، شکر که باز شرمندم کردی

من همیشه از ته دل ازش خواستم. خواستمم غیر منطقی نیس اما احساس میکنم خدا نگام نمیکنه، این همه مدت صدا ...

نگات میکنه عزیزم،خدا از رگ‌گردن هم به ما نزدیکتره،من با اینکه اصلا مذهبی نیستم و ..ولی بشدت ایمان دارم که خدا اگه نمیده حکمت توشه،نگران نباش عزیزم.،انشاله اگه به صلاحته هرچی میخوای بهش برسی

همین که اینقدر قشنگ با خدا حرف می‌زنی از هر چی مهمتر هست مهم نیست البته به نظر من که آدم به حاجتش بر ...

نه بابا عزیزم منم مدتیه اگ حرف زدم فقط یکی دوجمله بوده. این حرفا دیگ توو دلم مونده بود تاپیک زدم تووو دلم نمونه خفه نشم

2714
نگات میکنه عزیزم،خدا از رگ‌گردن هم به ما نزدیکتره،من با اینکه اصلا مذهبی نیستم و ..ولی بشدت ایمان دا ...

چی بگم والا من اصلا حکمت ندادن حاجتمو نمیفهمم تنها چیزی هم ک حالمو خوب میکنه و باعث میشه از ته دلم بخندم روا شدن حاجتمه. خدا میتونه غیر ممکنو ممکن کنه‌ پس میتونه حاجتمو روا کنه خودشم کاری کنه که به نفعم باشه. من فقط منتظر معجزشم وگرنه دیگ خستم دیگ نمیکشم فقط دارم نفس میکشم زندگی نمیکنم

انشالله به حق امام حسین حاجت روا شید

ممنون عزیزم امام حسین از دهنت بشنوه😓

چی بگم والا من اصلا حکمت ندادن حاجتمو نمیفهمم تنها چیزی هم ک حالمو خوب میکنه و باعث میشه از ته دلم ب ...

عزیزم در قدرتمندی خدا شکی نیست ولی خدا از روی حکمتش کار میکنه نه قدرتش خدا میتونه اون چیز نا ممکن را ممکن بکنه ولی حکمتش ایجاب میکنه که نشه بهتر هست. وظیفه ما هم اینه که بهش اعتماد کنیم و راضی باشیم به رضاش. به نظر من هیچ خواسته و حاجتی مهمتر از خواسته و نظر خدا نیست. 

فقط خدا ❤️❤️❤️
عزیزم کدوم شهری؟ اگه قم یا مشهدی حرم رفتی از طرف من التماس دعا و زیارت کن لطفا خیلی ممنون🌺🌺🌺❤️❤️

عزیزم منو منظورته؟ من شهرم زیارتی نیس