2726
عنوان

میخوام برای تولد مادرشوهرم کیک درست کنم🎂🎂

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 40 پست
😁😁😁اخه خودم براش اهنگ ساختم میخوام براش اجرا کنم 😁😁

این به نظرم خیلی لوسه هاااااا از برنامه حذفش کن

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم .هفت ساله ازدواج کردم .👀

خب پس فقط کیک درست کن دیگه بیخیال گیتار شو  خواستی یه کادو هم بهش بده 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
اولا خیلی تومخم بود ولی من با رفتارهام کاری کردم که الان خیلی با ملایمت رفتار میکنه.ولی خوب در کل دو ...

گیتارو رو حذف کن...

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
2728
میخوام خودم درست کنم .چون یه بار کیک درست کردم خورد کلی تعریف کرد🎂

خوبه عزیزم 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
میخوای یه ارگم بگیر دستت ببر براش ارگ بزن 😂⁦❤️⁩

مطمئنم  سرون‌پیریش هوار میشه سرت 😂که مراقبتش کنی ..حتما مادرشوورت خوبه خوش بحالت مال من ک عین برج‌ زهر پاره بخدا 

برای خوب شدن حال دلم لطفا یه صلوات بفرستید با دل پاکتون 🙏
اولا خیلی تومخم بود ولی من با رفتارهام کاری کردم که الان خیلی با ملایمت رفتار میکنه.ولی خوب در کل دو ...

توانایی دوست داشتن مادرشوهر یه نعمت و برابری میکنه با مصرف صدتا قرص اعصاب 

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
2706