2733
2734
من نمیفهمم ی آدم چقدر باید بیشعور باشه  خرید عروسی یکی از بهترین خاطره های یه دختره ک یه نفهم& ...

دقیقا من همیشه از بچگی تصور میکردم خرید عروسیم بهترین خرید زندگیمه ولی بدترین خرید زندگیم بود صدقه سر مادرشوهر و خواهرشوهر من ک اینا وهر کسی ک روزگار بقیه رو تلخ میکنن ب خدا واگذار میکنم خودش میدونه باهاشون چیکار کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب  پس خدا رو شکر  خسیس نیست  ازش بخواه بگو توقع داری واست بخره ، رسمه.   ...

هفته ی دیگه سالگرد ازدواجمونه گفتم اگه برام دستبند یا گوشی نخری ن من نع تو گفت عهه بهت گفتم که میخرم دیگه فک کنم منظورش این بود که الان نه😭😭😭😭

2731
شوهرم خودش کار میکنه و دستش توجیب خودشه باورت میشه خانوادش سر عقد یه ده هزارتومن شاباش ندادن بعم

😶 پس گلم توام ناراحت نباش همین ک داره برات زحمت میکشه خودش خیلیه

ناراحت میشنم وقتی مییبینم هم جنسام،میتونن آرامش زندگیشونو به خاطر طلا مختل کنن.به این چیزا فکر نکنین.من فقط دل خوش از خدا میخوام.طلا رو میخوام چیکار اخه؟

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
ناراحت میشنم وقتی مییبینم هم جنسام،میتونن آرامش زندگیشونو به خاطر طلا مختل کنن.به این چیزا فکر نکنین ...

فکر میکنی الان همه عقلشون به چششونه فکر میکنن تو دیگه ندار نداری

2738
😶 پس گلم توام ناراحت نباش همین ک داره برات زحمت میکشه خودش خیلیه

مثلا فکر کن خواهرم موقع عقدش بهش زیر لفظی دادن پدرشوهرش بهش پول داد بلافاصله بعد عقد شوهرش کلی طلا براش خرید حالا من نه زیر لفظی دادن نه پول بعد عقدمم واسه حفظ ظاهر رفتیم یه النگوی بدل خریدیم با خاهر و مادرم

نمیدونم خجالت میکشم بین بقیه با خودشون بگن دوساله عقده یه دستبند ندارع

از این مسائل خاله زنکی خودتو بکش بیرون.به بقیه چی آخه.ببین عزیزم احترام و عزت تو به عشقیه که همسرت بهت میده.به توجهی هست که بهت داره.به دوست داشتنشه.به تلاشش واسه زندگیتونه.طلا معیار اینا نیست.طلا فقط یه رسمه.که خوشبختی نمیاره.ما قراره مادران آینده این کشور بلشیم.چه طوری ارزش خودمون به اندازه طلا کم کنیم.ما باید مادراتی قوی تر از این باشیم که با طلا خودمونو بسنجیم.من خودم این اخلاقارو ندارم که ناراحت شم سر این مسائل.فرزندانمم اینطوری بار میارم.لز یه جایی باید این افکار پاک بشه.اگه طلا  باشه چه خوب.نباشه واسم مهم نیست.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
مثلا فکر کن خواهرم موقع عقدش بهش زیر لفظی دادن پدرشوهرش بهش پول داد بلافاصله بعد عقد شوهرش کلی طلا ب ...

خوب نباید بدل میخریدی من به شوهرم گفتم ک به بدلیجات حساسیت دارم شدید

فکر میکنی الان همه عقلشون به چششونه فکر میکنن تو دیگه ندار نداری

من اهمیت نمیدم.دستبند و النگو و گوشواره و گردن بند و انگشتر طلا دارم خوب؟فقط النگوهام دستمه.حتی واسه عروسی هم نمیندازم.اصلا طلا خزه.فقط گذاشتمشون واسه روزی که نیاز باشه.واقعا من همیشه تو جمعا دنبال اینم که اخلاقم اول باشه.ته طلاهام.کاری کردم شوهرم همه جا جوری احتراممو داره که کسی به این نگاه نمیکنه طلا دارم یا نه.فقط اخلاق.هیچی دیگه به نظرم شخصیت آدم رو بالانمیبره یا پایین نمیاره

2706