2733
2734

منم چون شیر میدم همه جام اب شده اینقدر بد تیپ شدم که نگو حرصم در میاد با اینکه خوراکم هم کم نشده 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با حذف لبنيات لاغر نشدم احتمالا شما روهم شيردهي لاغر ميكنه

فقط با. سنم از نشستن و بلند شدن زياد خيلليييي آب رفت حيف

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
بچه شیر میدادم اینطور بودم ولی از وقتی که از شیر گرفتمش دارم هر روز چاقتر نیشم با پهلوهام که داره بز ...

نذار چاق بشی  اب کردنش مصیبته به خدا  من الان خودمو میکشم ولی لاغر نمیشم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
2738
نذار چاق بشی  اب کردنش مصیبته به خدا  من الان خودمو میکشم ولی لاغر نمیشم

چیکار کنم خواهر...دیگه نمی تونم جلوی خوردنمو بگیرم مثل همون موقع که شیر میدادم غذا می خورم...راهکار بهم بده قرص کاهش اشتها هست جایی

چیکار کنم خواهر...دیگه نمی تونم جلوی خوردنمو بگیرم مثل همون موقع که شیر میدادم غذا می خورم...راهکار ...

من گرفتم تاثیر نداشت  یه قاشق یه قاشق کم کن  که عادت کنی قبل غذا خوردن هم میوه و اب و چایی زیاد بخور معدت پر شه  که غذا کم بخور   فقط مراعات کن  که نر بالا من این درد چافی رو کشبدم که میگم   میشینم به زحمت بلند میشم از جام  فکرشو بکن  

🇮🇷🇮🇷🇮🇷

من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثابتم پلی کیست بودم سخت کم میکردم اشتهام خیلی کم شده کارشون عالی بود ایدی تل گرامشون دارم هنوز  [email protected]اسمشون فاطیما بود من اراده نداشتم قشنگ وقت گذاشت واسم دوستانی ازرژیم خودسرانه ومصرف قرص ودمنوش نتیجه ندیدن مثل من ایشون کارشون خوبه

من 5 ماهه با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 30 کیلو کم کردم خداروشکر چندماهه ثاب ...

ایدی تل گرامشون f-ttttt33@

ی مشاوره بگیر دوره فیت کرئن هم داره  خانومی