2733
2734
عنوان

همسر پرو و عقده ای و پدر بی ملاحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 86 پست
پدرتون می‌تونست صبوری کنه شوهرمنم خیلی زبون درازه وجواب گویی میکنه اما بابام میگه بخاطر تو که دعواتو ...

خدا پدرت رو حفظ کنه کاش همه باباها اینجوری باشن

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی کار داری یا دکتر اینا میری بچه رو بذار پیش همسرت

خونه مادرتم نرو بالاخره می پرسه چرا

جفتشوون رو هم همسرت هم خانوادت رو. باهم تنبیه کن

خدا کمکت میکنه عزیزم تو هم مادری هم یه فرشته تو وجودت هست فکر کن تو خارج تنها زندگی میکنی

توکلت بخدا گلم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738

بعد جالبه بعد زایمانم مادر خواهرش انقدر شوهرم پر کردن انقدر رفتن اومدن تا من بعد یک ماه تشنج کردم دکتردگا گفتن صرع داری یک کلام نرفت بگه شما باعثش شدین گفت مامانت مقصره تنهات گذاشت 

درصورتی که مامانم تا یک ماه پیشم بود دوروز بعد رفتن ملمانم اینجوری شدم 

بعد هرشب میگفت مامانت کی میره خودمون از پسش برمیاییم

تمام لج شوهرم با پرخالم اینه که چرا تو مغازش کار نکرد بعدم دم به دقیقه پسر خالم میره مغازش باهم میرن ...

ببخش عزیزم شما که صرع داری دارو هم میخوری باردارهم هستی؟

سلامتی هرچی خوبه که بدش مائیم 
اگرم حق باهاشه ولی دوست داشت پای منو از خونه بابام ببره بابای منم کافیه یه چیزی همسرم بگه دیگه مگه و ...

پامو ببره چیه؟

بابا شما هر روز هر ساعت اونجاییی

اینایی که هر روز میرن خونه پدر مادرشون رو درک نمیکنم

بشین توی خونت مثل خانمها زندگیتو بکن هفته ای یه بار یه سر بزن

نشنیدی دوری و دوستی؟؟؟؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

اگرم نرم فامیل شوهرم دم به دقیقه میگن مامانت هست نزدیکی برو پیشش اونجا بمون اونجا باش 

همین خواهرشوهرم چندبار با تمام لج گفته خدا نگه داره مادرتو از صدتا خدا مادرتو ببره بدتره لحنش

2706