2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سرکلاژ نبودم ولی هفته۳۷ ام که بچه برا خارج شدن کم کم آماده میشه مگه بخیه رو باز نمیکنن. کیسه آب که پاره میشه متوجه میشی منم بچه دومم کیسه آبم پاره شد فکر کردم دسشویی دارم ولی متوجه شدم اصلا قابل کنترل نیس و خیلی زیاده که سریع لباسامو عوض کردم و چنتا پدگذاشتم رفتم بیمارستان.  ایشالا که بسلامتی وشادی نینیت رو بغل کنی

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
2731

من سر کلاژ بودم هفته سی و پنج دراز کشیده بودم انگار یه چیزی ترکید یه صدای تق از زیر شکمم شنیدم بعد دیدم زیرم پر از آب شده سریع شوهرم زنگ زد اورژانس اومدن سرم وصل کردن با برانکارد بردن نزدیکترین بیمارستان زایمان کردم خدارو شکر بچم کامل بود ونیاز به دستگاه نداشت

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
من سرکلاژ نبودم ولی هفته۳۷ ام که بچه برا خارج شدن کم کم آماده میشه مگه بخیه رو باز نمیکنن. کیسه آب ک ...

برای زایمان طبیعی سرکلاژ باز میشه 

واسه سزارین تو اتاق عمل باز میکنن

من همش حس میکنم چون سرکلاژم هیچی از من بیرون نمیریزه😄

من سر کلاژ بودم هفته سی و پنج دراز کشیده بودم انگار یه چیزی ترکید یه صدای تق از زیر شکمم شنیدم بعد د ...

خداروشکر

پس سرکلاژ داشتن دلیل نمیشه مایع کیسه آب بیرون نریزه

آخه جاریم منو ترسوند میگه سرکلاژ داری شکمت میترکه اگه کیسه آب پاره شه چون بیرون نمیریزه😭😆😆😆

2738