2737
2734

سلام

شبتون بخیر🌷

کاربر Men هستم کارشناس الکترونیک در بخش سخت افزار تلفن همراه.

خیلی ناراحت کنندست اگر تصور کنید تلفن همراهتون ناگهانی خاموش بشه و دیگه روشن نشه!

قطعا بیشتر از مسئله مالی، نگران اطلاعات و عکس و مدارک یادگاریتون هستید که گاهی پیش میاد ی عکس یا یک فیلم براتون به اندازه چندین برابر تلفن هوشمندتون اهمیت داره!

حواستون باشه که مشکلاتی که به هارد گوشیتون مربوط میشه،که خیلی خیلی رایجه،یعنی خداحافظی با تمامی اطلاعات روی حافظه تلفنتون!

ی چندتا نکته رو میگم خدمتتون امیدوارم کمکتون کنه برای پیشگیری!

1. حتما هر دو هفته یک بار تمامی اطلاعات و عکس های مهم و باارزش و موردعلاقتون رو روی لپ تاپ یا کامپیوتر منزل یا محل کارتون انتقال بدید و اصطلاحا بک آپ بگیرید!

میتونید از طریق کابل otg بدون نیاز به لپ تاپ یا پی سی، اطلاعات رو روی فلش انتقال بدید.

البته به شرط پشتیبانی گوشی شما از otg

2.به هیچ عنوان اجازه ندید حافظه تلفنتون بیشتر از ۷۰ درصد پر بشه!!! خیلی مهمه! 

حتما از طریق منوی فایل منیجر حافظه داخلی گوشیتون رو سبک کنید یا از همون طریق به مموری کارت گوشیتون انتقال بدید!

۳.از تماشای ویدیو ها به صورت فول اسکرین به مدت بیشتر از ۱ ساعت خودداری کنید.

۴.پسوورد یا پترن گوشیتون رو ی گوشه یادداشت کنید.

۵.از نصب نرم افزار ها و بازی های سنگین جلوگیری کنید.

۶.گوشیتون رو جز به حد ضرورت در زمانی که شار ژ داره میشه استفاده نکنید. تماس نگیرید اصلا!

۷.فقط با شارژر اورجینال گوشی خودتون شارژ کنید.

و یا یو اس بی لپ تاپ و کامپیومتر.

۸.با فندکی ماشین حتی المقدور گوشی رو شارژ نکنید، بخصوص زمان استارت زدن خودرو!

۹.از کابل های پاره یا اصطلاحا کابلی که باید تکون تکون بدید تا شارژ کنه، و قطع و وصل میشه اصلا استفاده نکنید!

۱۰.هفته ای یکبار گوشیتون رو ۵ دقیقه خاموش کنید و بعد مجدد روشن کنید.

۱۱.خاموش شدن های بی دلیل و پشت هم

کندی تلفن و گرمای بیش از حد.

پیغام خطای حافظه 

از علائم خرابی و هشدار هارد گوشیتون میتونه باشه که حتما از اطلاعاتتون بک آپ بگیرید.

۱۲.نور نمایشگرتون رو تا آخرین لایت نبرید.

همین چندتا موارد رو رعایت کنید.ان شالله مشکلی پیش نمیاد.

ی صلوات برای سلامتی دوستهای نی نی سایتیتون بفرستید.

یاعلی

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بگیر بخواب

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عالی بود 🌹

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

خیلی ممنون واسه این اطلاعات مهم

فقط میشه بپرسم چرا حافظه نباید بیشتر از 70 درصد پر بشه؟ چون برای حافظه گوشی من که 64 گیگ هست 70 درصد یعنی نباید از 15 گیگ باقیمانده استفاده کنم 

و اینکه اگر بیش از یکساعت فیلم فول اسکرین ببینی چه آسیبی به گوشی وارد میکنه؟ 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

مرسى

من ايفون هفت داشتم كابلش اتصالى داشت همش علامت شارژ دفعات زياد ميرفت و ميومد يهو گوشى خاموش شد و ديگ بالا نيومد فروشنده هم بهم گفت سوخته و يك ميليون و پانصد ازم خريدش  بنظر شما سرم كلاه رفته☹️؟

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2738

مفید بود

ممنون🙏

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

گوشی همسرم یهو خشک میشه .معمولا روی آرم اول میموند..ی جا بردیم فلش کنه کامل فلش نشد..الان میخوایم دوباره راه اندازی کنیم ایمیل میخواد هر چ میزنیم ایمیل رو قبول نمیکنه..این به کنار

هر جا میبریم برا تعمیر میگن اگه گوشی خشک میشه یعنی صفحه لمس و دکمه هاش کار نمیکنه میگه از هارده و نمیارزه درستش کرد..درست میگن؟؟

وقتهایی که به شارژه کمتر پیش میاد خشک بشه و اینکه وقتی به شارژ میزنیم یهو مثلا اون سبزای تو باطری زیاد میشه..میدونین چش شده؟؟

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍