2737
2734
عنوان

مامانای مهربون

102 بازدید | 17 پست

دیگه ۱۶ هفته بهم جنسیت رو گفت قطعیه؟ 

خود دکی که گفت قطعا پسره 

کسی بوده اشتباه شده باشه؟

۱۶ هفته و ۲ روز زده تو سونو 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

تو غربالگری دوم دقیقتره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جاری منو گفته بود ۸۰ درصد پسره حتی ۶ ماهگی رفت گفت پسره بعد موقع زایمان همه منتظر بودیم وقتی داره بی ...

اتفاقا الان منم هی اینجوریم میگم نه توهم زدم ،اشتباه شنیدم و....می‌خوام چیزی بخرم باورم نمیشه پسر باشه 

ولی دکتر که گفت قطعا والا نمی‌دونم 

جاری منو گفته بود ۸۰ درصد پسره حتی ۶ ماهگی رفت گفت پسره بعد موقع زایمان همه منتظر بودیم وقتی داره بی ...

حالاپسریود؟

اتفاقا الان منم هی اینجوریم میگم نه توهم زدم ،اشتباه شنیدم و....می‌خوام چیزی بخرم باورم نمیشه پسر با ...

اگ قطعا گفته پس پسره ولی برای جاریم آخرش دختر بود😂😂😂😂

2738
اگ قطعا گفته پس پسره ولی برای جاریم آخرش دختر بود😂😂😂😂

والا سونوگرافی خیلی معروف و خوبیه 

دیگه الله اعلم

من تو ان تی اصلا حدس و گمان هیچی نزد 

الان تو ۱۶ هفته گقت

خخخخ آهان 😂

واییی یکی از فامیلای ما بعد از ۳ سال حامله شد اونم دکترا گفتن باید سقط کنی گردنش درازه😂😂😂اینم به مادرشوهرش میگه باید سقط کنم مادرشوهرش میگه نمیخاد ما ی گردن درازم لازم داریممم

واییی یکی از فامیلای ما بعد از ۳ سال حامله شد اونم دکترا گفتن باید سقط کنی گردنش درازه😂😂😂اینم به ...

خخخخخخخخخخخخ وااای

اتفاقا الان منم هی اینجوریم میگم نه توهم زدم ،اشتباه شنیدم و....می‌خوام چیزی بخرم باورم نمیشه پسر با ...

منم مثل توام عزیزم ولی دکتر گفت پسره تو ۱۵ هفته و پنج روز

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2706