2733
2739
نه اونو پیگیری نکردم گفتم همه بچه اولشون سقط میشه اونم دو ماهش بودتا اینکه دو سه روز پیش دومی هم سقط ...

پزشکا که بلانسبت فقط بلدن پول بگیرن من حتما همه آزمایشارو میدم نمیخوام این بلا دوباره سرم بیاد

خودش افتاد؟

شما با دارو سقط کردی؟بقایا داشتی؟من بقایام سه روز بعد جنین با درد زیاد دفع شد ولی بازم خونریزی دارم ...

خونریزی اره طبیعیه .

من تو بیمارستان اول قرص دادن و اولش همش لخته بود و موقع دفع جفت و ساک بارداری درد بدی داشتم .با فاصله دفع شد .بعدش دکتره کورتاژ کرد که باز لخته زیادی هنوز مونده بود

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه دوم .ولی ۳ تا دکتر گفتن باردار نمیشم دیگه اولی هم شانسی بود .که بعد ده ماه باردار شدم که هیچ .چی ...

چرا باردار نشی؟استغفرالله مگه خدان اصلا توجه نکن مافیه خدا یه نظر کنه

پزشکا که بلانسبت فقط بلدن پول بگیرن من حتما همه آزمایشارو میدم نمیخوام این بلا دوباره سرم بیاد خودش ...

اره خودش سقط شد اخه گفتن حاملگی پوچه چون قلبش تشکیل نشدولی خودش سقط شد

2728
اره خودش سقط شد اخه گفتن حاملگی پوچه چون قلبش تشکیل نشدولی خودش سقط شد

متاسفم ان شاالله خدا به همه منتظرا نی نی بده قربون حکمتش برم کاش حداقل یه عالم دینی بود تو غیبت امام زمان یکم آروممون میکرد یکی بود باهاش حرف میزدیم

چرا باردار نشی؟استغفرالله مگه خدان اصلا توجه نکن مافیه خدا یه نظر کنه

اره منم به حرفشون گوش ندادم اقدام کردم بعد ۱۰ ماه شد.

یادمه یکی گفت اره مثل خواهرمی اونم بعد یکی نازا شد بعد حرفش فقط اشک ریختم .

ان شالله شماهم زود مامان میشی.

ورزش کن تا زودتر اگه چیزی هست دفع شه تا هورمونا بدنت نرمال شه

متاسفم عزیزم  حداقل بعد زایمان بچتو بغل میکنی دردا یادت میره ولی سقط چی درد میکشی آخرشم بچتو ا ...

آره واقعا منم همش همینو میگم😢

انشاالله بارداری بعدیمون همه چی خوب باشه و بچمونو صحیح و سالم بغل کنیم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
اره منم به حرفشون گوش ندادم اقدام کردم بعد ۱۰ ماه شد. یادمه یکی گفت اره مثل خواهرمی اونم بعد یکی نا ...

نه اصلا اینطور نیس تا خدا نخواد یه برگم از درخت نمیوفته اصلا فکر منفی نکن دکترام خیلی حرفا میزنن ایشالا من سری بعد مشکلی نباشه همون بعد هشت هفته میرم دکتر از بس که فقط بلدن استرس بدن  

2738
نه اصلا اینطور نیس تا خدا نخواد یه برگم از درخت نمیوفته اصلا فکر منفی نکن دکترام خیلی حرفا میزنن ایش ...

اان شالله ولی سعی کن تا فهمیدی بری دکتر.من که تا سال دیگه اقدامی نمیکنم

از همون آز تیتر بتا هم سنش یه هفته عقب بود ولی فک نمیکردم جدی باشه کم کم لکه بینی و سونوها و حرف دکت ...

اهااا

ایشالا دفعه بعدی به حق این روزای عزیز

خدا حال همه رو خوب کنه..