2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناراحت شدم

غصه نخور انشالله دفه بعد ك باردار شدي همه چيز خوب و نرمال پيش ميره خودتو اذيت نكن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

سلام . عزیزم ان شالله خدا بهتون فرزند میده . صبور باشید‌‌.همینکه باردار شدید رو خداروشکر کنید خیلی ها چشم انتظار این هستند که باردار بشن . پیگیری کنید ببینید دلیلش چی بوده

یه هفته بعد اقدام حس میکردم باردارم ولی حالم عادی نبود کابوس میدیدم شبا با لرز اونم تو شهریور از خواب میپریدم بعدشم که از هفته پنج لکه بینی داشتم فک میکردم الانه که بیوفته نگو اونم بهم وابستس چهار هفته تمام رشد نکرده بود ولی چسبیده بود بهم با دارو سقطش کردم

سلام . عزیزم ان شالله خدا بهتون فرزند میده . صبور باشید‌‌.همینکه باردار شدید رو خداروشکر کنید خیلی ه ...

باور کن من شاکر بودم کلی براش قرآن میخوندم قبل اقدام کلی دعا میکردم ولی خدا نخواست که بمونه

2706