2410
2553

خیلی کم یک روز در هفته اونم اخرشب همون ی روز میاد میمونه دیگه خبری نمیشه ازش تا هفته بعد در طول روز سه چهارتا پیام نهایت ی زنگ.یکساله عقدیم هتوزم سر خونمون نرفتیم عقد دائمیم الان مخ منو ی عده میخورن عقد موقتین!!! از وقتی اخرین دعوامون ک خیلی شدید بود کردیم من واقعا حسم بهش کم شده.حتی تو رابطمون برام مهم نیست عین ی مرده هستم افسرده شدم دلم میخاد بمیرم. خلاصه دلسرد شدم‌.دیگه با فکر بهش قلبم گرم نمیشه ...دلم میخاد فقط داد بزنم سر خانوادش ک ب  یه ورشون نیست زندگی ما دوتا..

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

منم همینطور شدم دوروزه نمی دونم چرا ؟ 😥

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا خانوادش ؟؟؟ 

اگ اون بابای معتادش پولش ب جای کمک ب بقیه و خرج مواد ب ما کمک کنه اینجور نمیشه رابطمون ک اون۲۴ ساعت سر کار باشه اینطور دور بشیم از هم...تازه پدرشوهرم فک میکنه ۲۴ بجای کار پیش منه خدا ازش نگذره

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2456