2733
2734
عنوان

پسر مجرد و خانوم متاهل😨😱😳🤯

8386 بازدید | 74 پست

بچه ها میخوام بپرسم اگه یه پسر مجردی به یه خانوم متاهل پیام بده که فقط گاهی جواب پیامامو بده در حد سلام علیک و اینا حتما حتما اون پسره قصد منفی داره ؟

چون هردو معتقد هستند و خانومه هم هزار دفعه بلاکش کرده ولی باز یه جوری پیداش میکنه و میگه بدون تو نمیتونم و چیزی نمیخوام و هیچوقت ازدواج نمیکنم و ....... کلی از این چرت و پرتا

برای من که باورش سخته و فکر میکنم همش چرته یا اون پسره کلا مریضه و مشکل داره

وگرنه این همه دختر هست همه جوره چرا باید هی بره دنبال این و اعصابشو خورد کنه !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عووووق

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2738

نه منظور نداره ك احساس پدرانه داره به زنه!😐🙄🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم دوست پسر سابقم  یک تایمی همش پیام میداد هرچی بلاک می  کردم خط عوض می کردم فایده نداشت دادم شوهرم گوشی طرف جوری شست راحت شدم 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

وقتی بگه بدون تو نمی تونم 

یعنی مشکلی هست و ب سرعت کات کنن باید 

این خیانته 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706