1608
1480

ملوووسع😍

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻

با مفهومه

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

کاش واس امضا میگفتی نه پروف

واس ختم ها و چله ها منم صدا کنین لطفا🤗😍 ............. یا راد یوسف علی یعقوب یا کاشف ضر ایوب"ای که یوسف را به یعقوب برگرداندی" با راد ما قد فات" ای برگرداننده ی آنچه از دست رفته.                              
خیلی مرتب و آراسته ای،مهربونی ،جذابی خوش سلیقه ای قدت متوسطه هیکلت پره

جوووووووون 

من غش 😜 

من ضعف 😁😊

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمدزاده میگه؛بدبخت بخاطر من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی؟!در واقع اگه بخاطر اون نبود منم نمیدیدم...😑😶             مامانم حالش بد بود گفتم تو استراحت کن،من ظرفارو میشورم،گفت تو کونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه☺🤦‍♀  ‏مامان من اینطوریه که اگه یکی بُکُشَتَم,با دسته گل و کمپوت میره  زندان ملاقاتشو میگه:حتما تقصیر دختر من بوده که شما ناراحت شدین و کشتینش ببخشید بزرگوار.💐🍰😎  مدرسه که خواستم برم مامانم گفت: "هیچوقت بخاطر نمره درس نخون، مهم نیست چه نمره ای میگیری، یادگیری از نمره مهم تره"بعدها واسه نمره ی ۸ ریاضی جرم داد.😕☹  ‏به مامانم گفتم باید برام بخونی:یه دختر دارم شاه نداره،از خوشگلی تا نداره،به کس کسونش نمیدم،به همه کسونش نمیدم^___^نه گذاشت نه برداشت گفت کسی نیست که بدمت😸🤗     شوهرخواهرم یه عکس از خودشو خواهرم گذاشته. مامانم زیرش کامنت گذاشته: «با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترم. همسر زیبایی دارید»🤕😩          واحد اندازه گيرى دلشوره ى مامانم:آيت الكرسى بر ثانيه ...🧡 خدایا نگهدارش باش😻
پروفایل با نام کاربری همخوانی داره☺☺😉😉

😀😎😎😎😎

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمدزاده میگه؛بدبخت بخاطر من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی؟!در واقع اگه بخاطر اون نبود منم نمیدیدم...😑😶             مامانم حالش بد بود گفتم تو استراحت کن،من ظرفارو میشورم،گفت تو کونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه☺🤦‍♀  ‏مامان من اینطوریه که اگه یکی بُکُشَتَم,با دسته گل و کمپوت میره  زندان ملاقاتشو میگه:حتما تقصیر دختر من بوده که شما ناراحت شدین و کشتینش ببخشید بزرگوار.💐🍰😎  مدرسه که خواستم برم مامانم گفت: "هیچوقت بخاطر نمره درس نخون، مهم نیست چه نمره ای میگیری، یادگیری از نمره مهم تره"بعدها واسه نمره ی ۸ ریاضی جرم داد.😕☹  ‏به مامانم گفتم باید برام بخونی:یه دختر دارم شاه نداره،از خوشگلی تا نداره،به کس کسونش نمیدم،به همه کسونش نمیدم^___^نه گذاشت نه برداشت گفت کسی نیست که بدمت😸🤗     شوهرخواهرم یه عکس از خودشو خواهرم گذاشته. مامانم زیرش کامنت گذاشته: «با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترم. همسر زیبایی دارید»🤕😩          واحد اندازه گيرى دلشوره ى مامانم:آيت الكرسى بر ثانيه ...🧡 خدایا نگهدارش باش😻
1432
وای ترسیدم با این پروفت :| ننه جان

😎😎😎😁😁😁😁بایدم بترسی 

خیلی دخترونس ولی بامزس😁

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1563
😄 نمیدونم من دلم گرفت

برو یه پالتو بپوش یه فلاسک چایی ام وردار بریم زیرش قدم بزنیم دلت وا میشه قول میدم...😄

گاهی هیچکس را نداشته باشی بهتـر است....  باورکن بعضی ها تنهاترت میکننـد.... 
1578