2726
عنوان

جاری جدید و حال خراب من

| مشاهده متن کامل بحث + 4272 بازدید | 151 پست

عزیزم اینطور که شما تعریف کردی جاریات از غاری چیزی اومدن 

بعدشم اگه درهرصورت از یه دختر ۲۴ ساله جونتری که نباید مشکلی درمورد سن وسال داشته باشی

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
محلش نزار من باشم سالی یه بارم خونش نمیرم

بخدا واسطه شدیم دخترشم شوهر دادیم من گفتم بخدا گفتم یکم صمیمی شیم فایده نداشت مثلا میگه انقد بدم از فلان چیز میاد میبینی همون چیز خودش یا خانوادشه،،بعد داماد،، دوست شوهرم مهندس آقا مهربون تیپ و قیافه معمولی،گفتم  پسره گفته یکم زیر نامزد باشیم یکم همو بشناسیم،، دخترش گفت، اه گردنش خورد زشت بد ترکیب تازه صدرصد ازمن خوشش نیومده،،بعدگفتم مبارکه،،نامزد شدن میگه منتمو داشتن با ی حالت غلیظ وبد کلا خیلی فیس دارن در حد خودمم هستن و خانواده جاریم پدر‌ومادرش بخدا پایین تر ولی فک میکنن فرح بانو زن شاهن انقد مغرورن،،اره کلا میخام دیگه اصلا نرم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

عزیزم شما بجای راه حل برای حفظ جوانی، حتما و حتما باید بدنبال راه حل برای افزایش اعتماد بنفس و خودباوری باشی، این مساله خیلی مهم و حیاتیه و حتی روی شخصیت و آینده ی فرزندانتون هم تاثیر زیادی داره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706