2733
2734
عنوان

به نظرتون این کار گناه یا خیانت محسوب میشه!

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 65 پست
شوهرش نییت مجرده دوستم.. ۹۹.۹ درصد از دوست من بدتره

دیگه بدتر :)

به دوستت بگو خیلی خودشو اذیت نکنه و سخت نگیره

ولی ما جای اون بودم کات میکردم و میرفتم با کسی که همه جوره حس خوبی بهم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من به اینجور روابط وارد نیستم اما میدونم تعهد دو مدله یکی قانونی و دیگری اخلاقی و این کار تعهد ...

من میدونم الان بیننده فک میکنه چت خاصی بوده ...دست شمام نیست ولی اگه مثل من تو بطن ماجرا بودین ..چون من هر دوشون رو هرروز میبینم.. مثبت تر بود نظرتون .. رابطه ی قبلی سرد هست خودش...

امضام نیومد:|👐
اخه هر بارم نمیکنه این کارو برای مثال امروز میگفت دیروز اومده طرفش بهش گفته من رفتم بایکی دارم چت می ...

با این اوصاف، اصلاً دیگه به چت کردن و نکردنش کاری ندارم، فقط بگو با این پسره به هم بزنه، که فقط عذابه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731
متاسفانه یه ساله دارم میگم.

همچنان به گفتنت ادامه بده تا بلکه عقل بیاد تو کله‌ی دوستت

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
همچنان به گفتنت ادامه بده تا بلکه عقل بیاد تو کله‌ی دوستت

میگم ..پسره ام کلا اسکله خدایی..از درون خالیه میخواد بگه من گنده ام.مثلا حتی میگه رابطه ام دارم😁ابروی خودشو میخواد ببره فقط...یکی از دوستامون امارشو خیلی دقیق دراورد ..فهمیدیم دختره اصلا پا نداده ..پر از کمبوده😕دوست من بیچاره چقد سر اون حرفش غصه خورد.. 

2738
من میدونم الان بیننده فک میکنه چت خاصی بوده ...دست شمام نیست ولی اگه مثل من تو بطن ماجرا بودین ..چون ...

گفتم که وارد نیستم اما من منظورم چت عادیه نه چت خاص

خودتم داری میگی رابطه شون سرده و این چتها شاید در آینده ولو دور این ذهنیت رو به وجود بیاره که فلانی بهتره و در ناخودآگاه این دو نفر رو قیاس کنه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
میگم ..پسره ام کلا اسکله خدایی..از درون خالیه میخواد بگه من گنده ام.مثلا حتی میگه رابطه ام دارم😁ابر ...

پسره خیلی بچگانه رفتار می‌کنه 😕 خودتون چند سالتونه؟ 🤔

گفتم که وارد نیستم اما من منظورم چت عادیه نه چت خاص خودتم داری میگی رابطه شون سرده و این چتها شاید ...

اخه چیشون رو مقایسه بکنه😁 حتی نمیدونه اونا کین و چین ...ولی خب میدونی عزیز من از نظر من دوستم باید کلا اینو ول کنه😑

من ۲۰.ولی دوستم ۲۱ 

امضاتو دوست دارم    

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
من ۲۰.ولی دوستم ۲۱ 

بچه هم نیستین که، دوستت باید عاقلانه تر رفتار کنه، عشق اصلاً این شکلی نیست 😕😕 این پسره رو برا چیش میخواد؟

2706