2726

امروز موضوعی رو شنیدم ینی کسی ازم مشورت خواست منم نتونستم کمکش کنم گفتم شب که سایت شلوغ تره مطرح کنم ببینم چی میگین ..

اولا که به نظر من چون پشیمون بود کلا خدا قطعا میبخشه ولی چیز خاصیم نبؤ از نظر من..

این خانم تو فضای مجازی بدون اینکه هیچگونه عکسی بده ..با نامحرم چت میکنه گاهی اوقات ..حتی اونا اطلاعات میخوان از چهرش و... کاملا غلط میده به گفته ی خودش خیلیم کوتاه...همونم هر چند ماه یک بار .کسیم دوست داره که باهمن ولی اون رفتار خوبی نداره فکر میکنه به احساسش داره خیانت میکنه این چتشم زمانیه که اون رفتار تندو بدی انجام میده  در صورتی که از نظر من ایشون تعهدی ندارن.... بیچاره خیلی گریه میکرد...در مورد پرسیدن اینجاهم خودش در جریانه دوستان...💙ولی خواهشا تند و سرزنش وار جواب ندین چون فردا میخواد بیاد پیشم بخونه💝🎀اها راستی کارگاهان محترم❤ یک درصدم احتمال ندین خودم باشم☺چون من حتی اگر این کارو بکنم از نظرم به خودم و خدا ارتباط داره ..ولی ایشون مثل من فکر نمیکنه...

امضام نیومد:|👐

اتفاقا طرف توو دوستي ك تعهدي بينشون نيست و ميتونه بره با اينحال خيانت رو ترجيح ميده

ادم قابل اعتمادي نيست براي تعهد بزرگتر

خيانت انگار تو ذاتش رخنه كرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا صحبت کردن با نامحرم گناهه اینو اون نداره...از لحاظ خیانتم به احساس خودش خیانت میکنه وگرنه بقول تو خانومی تعهدی نیی ک عزیزم

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
2728

ایشون اگه متاهلا مثلا دوست داره شوهرشم همچین رفتاری از خودش نشون بده معلومه که نه پس خیانته

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

نمیشه اسمشو خیانت گذاشت حتما شوهرش به اندازه کافی باهاش صحبت نمیکنه توجه نمیکنه ولی کارش درست نیست چون پیش زمینه خیانت هست چون ممکنه دلت تو یه لحظه بلرزه اونوقت نتونی دیگه شوهرتو دوست داشته بلشی 

خب خیانت فقط به خودش وگرنه ک به مردی تعهد نداره 

بهتر اینکار از سر خودش بگیره چون حرف با نا محرم هم مشکل هم تو سرش میمونه بعد از ازدواج هم تا یع مشکل بخوره میره سراغ چت به عنوان درددل 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

بنده خدا فقط دنبال کسی هست که درکش کنه و فقط بتونه حرف بزنه این نه خیانته و نه گناه چون ایشون تعهدی ندارن به نظرم هرکسی احتیاج داره مهربونی ببینه خوش رفتاری ببینه شنیده بشه وقتی پارتنرت نتونه خب نیاز طبیعی آدمه که حرف بزنه 

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨

والا من به اینجور روابط وارد نیستم اما میدونم تعهد دو مدله یکی قانونی و دیگری اخلاقی و این کار تعهد اخلاقی رو زیر سوال میبره البته که این نظر منه.

از کجا معلوم شاید این چتها باب یه رابطه جدید رو باز کنه و یا باعث قیاس و دلسردی رابطه قبلی بشه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
اتفاقا طرف توو دوستي ك تعهدي بينشون نيست و ميتونه بره با اينحال خيانت رو ترجيح ميده ادم قابا اعتماد ...

اگر بحث خیانت بخواد مطرح بشه اون اقا پروندش بسی بیشتر خراب تره ..ما همه تو یه دانشگاهیم برای همین در جریانم ...حالا اینکه نباید دوست من بمونه تو رابطه بحث دیگ ایه که من بارها نصیحتش کردم 😁برای همینم به نظرم اصلا این اقا بدرد زندگی نمیخوره که بخواد دوست من حرص این چیزارو بزنه

امضام نیومد:|👐

مگه حتما باید عقد بود که بگی تعهد دارن نسبت به هم.کاری بااون اقا ندارم حالا خوبه بده چطوره.ولی دوستتون تا وقتی تواین رابطه هست وقتی باکسی دیگه پنهونی حرفم بزنه خیانت حساب میشه

2706