2733
2734

من برام مهمه که خواستگارم اینا اهل پوشش باشن.

خودم چادری نیستم. معمولیم 

۲تا خواستگارم از خانواده باز بودن😑

نماز و روزه هم مهمه برام.

چرا آخه پسرا اهل واجبات نیستن؟؟؟

چادر سر کنم خانواده درست حسابی میان؟

خانواده ات باحجابن؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چادر سر کن برو روصه میجد ختم انعام ختم هایی میجد می گیرن برو کمک پذیرا شو اونقد برات خاستگار پیدا شه پیر زنا اونجا ها دنبال زن برا پسرشونون

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

اگه چادربپوشی آدم مذهبی میادخواستگاریت

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

والا ما دنبال محجبه ایم نیست 

چادری هم پیدا میشه خانوم میفرمایند مجبوری سر میکنن ازدواج کنن بی حجاب میشن

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2706