1464
1411

ببینید بچه هااااا 

من با شمارم پیج درست کردم 

ولی واس اینکه شناسایی نشم ، اسممو یه چی دبگه زدم 

پرایوتم 

عکسم نزاشتم 

هیچکسم ن فالو کردم ن اجازه دادم فالوم کنن

بعد ب یکی ک ازش بدم میاد تو پیجش کلی بد بیراه گفتم 

الان طرف فهمیده منم یا ن

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436
1432
شماره ات رو داره؟

ارع

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 

خییر. مگه اینکه اون طرف شماره ت رو سیو داشته باشه و ایدی جدیدت به عنوان پیشنهاد براش میره، اگه حرفه ای باشه میفهمه تو اشنایی، در غیر این صورت نمیتونه بفهمه که خود شمایی یا هر چیز دیگه ای

خیالت تخت

منم امشب خواستم نصب کنم ولی شوهرم میگه نه

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول نمیخواستم اینجا چیزی بنویسم یا مثل بقیه ازتون خواهش کنم برای سلامتی نی نیم دعا کنین.احساس میکردم توقع بیجا باشه.ولی الان میفهمم اینجا کسای هستن که واقعا دلشون پاکه و میتونن کمکت کنن.پس ازتون خواهش میکنم برای سلامتی عشقم که تو دلمه دعا کنین که صحیح و سالم بیاد تو بغلم و خودمم هم بتونم آرامش داشته باشم.انشالله همه کسای که آرزوی بچه دارن به زودی زود مامان شن  
1476
اگه با شماره خودت پیج درست کردی بله فهمیده. باید روی یک شماره دیگه درست میکردی

خب از کجاااا میفهمه ؟؟؟؟ چ حوری یعنی ؟؟؟ 

1450