2737
2734
عنوان

همسرم خیلی داره اذیت میشه

932 بازدید | 36 پست

همسرم خیلی بدهی داره

تازه بنایی مون تمام شده

ضمن اینکه حساب کتاباش درست ازآب در نیومده

دو تا زمین خرید یکی برا خونمون تو شهر یکی تو روستا برا ویلا

اول روستا رو ساخت و تصمیم داشت تا پایان امسال شهر رو بسازه

موندیم بی خونه

خیلیییی گرونی شد

حقوقش به سختی برا اقساطم ون کافی

تمام ماه میره اضافه کاری

این ماه 3 میلیون برا چک ها کم میاره

خیلی افسرده شده

دلم براش میسوزه

به نظرتون

3 تومن قرض کنم از همکارم و به همسرم بگم پاداش دادن بهم 

بعد خرد خرد به همکارم پس بدم 

آخر سال که تسویه کردم به شوهرم بگم

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچوقت دروغ نگو هیچوقت

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2738

نه به نظرم اشتباهه، اگر قرض هم میگیری به شوهرت بگو قرضه باید هرماه انقدر بدیم

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

نه دروغ نگو همیشه رو راست باش شوهر منم خیلی بدهی داره و همیشه تو فکره و ناراحته ببین من ادم مذهبی نیستم ولی سوره یاسین رو که قلب قرانه به نیت شادی قلب خودتو شوهرت بخون توکل کن به خدا درست میشه همیشه اینجوری نمیمونه خدا از یه جایی یه جوری میرسونه ♥️

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨
2706