2410
2553
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62659 بازدید | 496 پست
منم.با دایی شوهرم بعد از اولین دیدار با اینکه خیلی مومن بود دست دادم موقع خداحافظی.. خودم دستمو.دراز ...

😐😐😐حالا چرا التماس کردی دست بدی باهاش؟؟؟؟؟؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااای خدا..پوکیدم از خنده..عکس کاربریتو عشق است    

عزییییییییییییییییییییییزم  
  خودمم عاشق عکس کاربریمم  

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
2720

من با عموش دست میدم با دایی هاشم دست میدم😐

با پدرشوهرم  دست نمیدم  چون خوشم  نمیاد ! 

یکبار مادر شوهرم توی جمع  گفت  یکی از دایی هااا  دوست نداره دست بده ! سحر همیشه دست میده اونم مجبوره😐

ولی بعدا فهمیدم اتفاقا اون دایی خیلی ام مشتاقه که باهام دست بده  و همیشه اول اون دست دراز می کنه 😐😐

تااااازه یه بار حتی با پسردایی شوهرمم  دست دادم😐😐😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

یک بار رفته بودیم باغ

پسردایی شوهرم و خانومش و اینا و فک و فامیلشم بودن 

من کنار شوهرم ایستاده بودم که نمیدونم  چی شد شوهرم رفت و پسر داییش کنارم قرار گرف دوتاشونم تن رنگ پیرهناشون تقریبا یکی بود 😶

که یهو من دستشو گرفتم و یادم نیست چی بهش گفتم که سرمو اوردم بالا دیدم وااای شوهرم نیس سریع کشیدم کنارو فرار کردم

شب برا شوهرم تعریف کردم گفتم یعنی فکری کرده ؟ 

گف نه بیخیال شو 😥

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

عموی همسر من اینقدر اوکی هست با عروس برادرها ... با این که هم اونها مذهبین هم ما .... دفعه ی اول که من رو دید دستش رو گذاشت پشت شونم ..من داشتم میمردم ها ..

حالا تصور کنین من با حال معنوی تازه از مکه اومده بودم ..مهمونی حجم بود مثلا   

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2714
من و همسرم به عمو و عمه و خاله و دایی هم دست میدیم 

خب نامحرمن ک 

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
این سوتی نیست، سوتی اینه؛ 👇 برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق ب ...

يعني مردم از خندهههههههههههههههههههههههههههههههه

خيلي باحال بود

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍
محرمه

کی گفته،،عموی شوهرشه نه عموی خودش

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من زیاد مذهبی نیستم محرم نامحرم نمیدونم!

اما خانواده همسر بینهایت مومنن!

منم جلوشون رول آدمای رعایت کن رو میام!

تو یه مهمونی دااییه همسر اومد جلو و با من دست داد و روبوسی کرد،

منم نمیدونستم که، تا تهش رفتم!

خلاصه دیدم مادر شوهرم میخکوبه!

از جاریم پرسیدم گفت نامحرمهههههههههههه

از خنده مرده بودم

به همسرم میگفتم میگفت نه عزیزم محرمه

رفت از مادر شوهرم پرسید اون گفت نامحرمه!!!!!!!!!!خخخخ

دست و بغل و سه تا بوووووووووووووووووس

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

ی سری همسرم حالش خوب نبود گفت به دوستام پیام بده امشب سرکار نمیبریم و کار کنسل شده بعد من پیامو نوشتم و فرستادم ،بعد چند دقیقه یکشون پیام فرستاد چی ؟کی؟ همسرم گفت بیا ببین چی نوشتی .دقیقا اینو نوشته بودم

امشب نمی‌ریم سرکار ،راحت بخابید ،ناهید

همسرم فقط نگام کرد ،گفت حالا چرا اسمتو زیرش نوشتی؟

بین اون همه آدمم خدایی فقط یکیشون پیام داد بقیه سکوت...

2706