2726
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62709 بازدید | 496 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چه خوبین..من با برادر شوهرم دست میدم موباز م همیشه تیشرت میپوشم..با دایی های شوهرمم دست میدم جلو ...

واقعا؛بحق چیزای نشنیده؛شاخ دراوردم یعنی دراین راحت بودی شما وا.....

خدابامن است....
2728

😂 😂 😂 😂 😂 وای ‌‌ منم یه دفه با یه حاج اقا که تقریبا نصف فامیل محرمش میشدن از بَس همه روبوسی کردن منم یادم شد روبوسی کردم😁😁😁😁دیدم همه یه جوری نگا کردن حاجاقا هم با تعجب بوس کرد بعد فهمیدم چی شد😅😂😅😂😅

خدایا منو یه دل سیر ببخش
این سوتی نیست، سوتی اینه؛ 👇 برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق ب ...

نمیری الهی تا عمر داری یادش میمونه .....خخخخخخ

مردم از خنده

وای تا عمر داری هربار ببینتت یادش میفته روحش شاد میشه  

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
عزیزم از فامیل شوهر فقط پدر بزرگ های همسر و پدر شوهر محرم هستن بقیه نامحرم هستن تو قرآن هم اومده

خاک ب سرم من تازه فهمیدم اینو وای😱😱😱😲😨😥😥😥😥

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
یبار من تو حال خودم بودم با پسر عموی پدرم دست دادم و بزور کشیدمش سمت خودم ، روبوسی کردم باهاش😖😖😖 ...

اینکه چیزی نیس من جلوی پسر عموی پدرم بدون روسری ام ،،،،،،،اخه پسر عموی پدرم داییمه 😎😎😎

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد❤

من بابا بزرگم مریض بود همه ناراحت بودیم رفتیم خونه بابا بزرگم موقع رفتن فکرامون درگیر زنداییم پیش مادربزرگم وایساده بود شوهرم حواسش نبود به زنداییم دست داد دیگه اونم دست داد بعد شوهرم فهمیده چیکار کرده پریده رفته بیرون بقیه هم دست نداده اومدم بیرون دیدم این قرمزه و استرسی پرسیدم گفتش خخ خونه شلوغ بود اینم حواسش پرت شده بود 

منم داییاش میان بزور دست میدن دست میدم به عموش گفتم خودم برم دست بدم عین دایباش نشه بگه بی احترامی کرد دیدم عموش دستشو عقب برد ضایعم کرد 

دفعه بعد بیرون با زنو بچش دیدمشون با زنش سلام وربوسی کردم به عمو ی سلام ساده 

حالا شوهرم گیر داده عمومه ها خانم عموم (مثلا برو دست بده)گفتم خب میشناسم خوب هستین فلان  بعد ماجرارو به شوهرم گفتم ودعواش کردم یعنی چی عمومه عموم 

آخه به دایباش دست نمیدادم میگفت زشته میپرسن چرا زنت دست نمیده اصلا اجتماعی نیست بلد نیست رفتار کنه چرا نمیاد دست بده 😏😏😏 

خدایا شکرت 🙃

یه بار م شوهرم توی خونه مادر شوهرم روی صندلی نشسته بود بعد رفتم آشپزخونه

صندلی پشت به اشپزخونه بود یعنی هر کسی اون رو مینشست صورتشو از آشپزخونه نمیدی  

بعد شوهرم بدون اینکه بفهمه بلند شد رفت بیرون  و برادر شوهرم با یه لباس دقیقا مثل لباس شوهرم نشست  

من از آشپزخونه برگشتم چشمم به تلوزیون بود دست انداختم گردن برادرشوهرم(من واستاده بودم اون نشسته از پشت گردنشو بغلم گرفته بودم کله اش بهم چسبیده بود  ) و تلوزیون توی یه زاویه بود که کنارش در اتاق خواب بود و مادر شوهرم توی اتاق خواب

دیدم مادرشوهرم غش کرده از خنده و هی دستشو به سمت من دراز میکنه ولی از خنده زیرزیری نمتونه حرف بزنه هی نفسش بند میاد  

با خودم گفتم لابد خل شده

یهو دیدم برادر شوهرم سرخ شده کنارمه منم دست گردنش انداختم  

اصن یه وضعی 

عین جت صحنه رو ترک کردم و رفتم اشپزخونه و تا وقتی برادرشوهرم از خونه نرفت بیرون نیومدم   حالا کل این پرسه ده ثانیه بیشتر نشدا

خلاصه مادرشوهرم همیشه همه جا تعرف میکنه و غش غش میخنده(اصلنم موضوع تعریفی نیست خداییش) 

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
این سوتی نیست، سوتی اینه؛ 👇 برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق ب ...

حالا توکل کرد خوب شد رونق گرف😬😬😬 چقد خندیدم دختر، خدا حفظت کنه

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
خاطره بگم ۱۰ سالم بود  من چند وقت یک بار با بابام میرفتم اداره بابام همکاراش منو  میشنا ...

وای😂😁😂😂 همکار بابات یا یهو به ذهنش اومده که این دختر نامحرمه یا میخواسته دست بندازتت😅😈

این آخرت سوتی بود  

فقط بگو بعد از این قضیه اولین بار که برادرشوهرت رو دیدی واکنش جفتتون چی بود؟؟  

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2706