2726
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62707 بازدید | 496 پست
آب رفته به جوی باز نمیگرده. این گند هیچ جوره درست نمیشه، مگه با گذر زمان‌

از پیامات معلومه خیلی سرزبون داری خوشبحالت

من اصلا سرزبون ندارم حالم از خودم به هم میخوره

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاپیک عنبر نسارا ک زدیو میگی،اره خوبه ولی فقط دودشا😆،ما ب یکی گفتیم خوبه بنده خدا ندونسته بود ک بای ...

😂😂😂😂😆😆😆

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

شوهرم یکبار خاله ام رو بعد از چند ماه میبینه خیلی خوشحال میشه(خاله ام رو خیلی دوست داره ) میگه وای خاله خوبی؟مسافرت خوش گذشت ؟باهاش دست میده بعد هم میکشه جلو خالم رو باهاش روبوسی میکنه 😆😆😆😆😆

میگه دیدم خاله همش خودشو جمع میکنه و معذبه و سریع از مغازه ام رفت🤔🤔🤔🤔 بیرون بعد از یک یک ربعی یادش میاد که ای وااااای خاله من که بهش نامحرمه😎😎😎😎

شما چه خوبین..من با برادر شوهرم دست میدم موباز م همیشه تیشرت میپوشم..با دایی های شوهرمم دست میدم جلوشونم موبازم....تازه فهمیدم نامحرمن....واییی  

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون

وای این سوتیه گلم...گفتم حالا چیکار کردی..سوتی به سوتی من خاک تو سر میگن..اربعین رفته بودیم امامزاده،من پریود بودم نرفتم داخل..مادرشوهرم اینا رفتن تو منم واستادم جلو در..بعد یه آقای جوونی اومد نزدیکم،گفت میشه برین داخل، اسم خانومشو گفت ،بهش بگین صداتون میکنن بیرون...منم گفتم نمیتونم برم داخل عذر شرعی دارم..خاک تو سرم،بعدش فهمیدم چی گفتم سریع رفتم سوار ماشین شدم..مرد بیچاره همینطور هنگ مونده بود که چه حرفی بود بهش زدم..خوب شد کسی دورو بر نبود بشنوه اونم خانواده شوهر..یادم میوفته سرم درد میگیره  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

من خالم مجرد بود شوهرم دست نمیداد بهش

با خیالش میگفت مثلا زشته شاید خجالت بکشه

نامزد کرده بود باشوهرش اومده بوون خونمدن....شوهرم دست داد شوهرش هم مذهبی

مثلا ما مشکلی نداریم عکس عروسی منو رو دیوار اتاق ببینن

ولی اون حتی عکس بزرگ نکرد که نکنه یکی بیاد ببیته

بهدا خالم بهم گفت واا...بگو دست نده سربسته

منم فهمیدم گفتم دست نده بهش

درحالی که من به عالم و ادم دست میدم 

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…

بنظرم دست دادن نشانه احترامه و هیچ چیزی تو دست دادن نیست والا

خودم به محرم نامحرم حساسم ولی به این باور رسیدم که دست دادن با نامحرم کار زشتی نیست

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو

منو نامزدم اولین روزی که قراغر بود همو ببینیم(معرفی بودیم) تا منو دید بلند شد دستشو دراز کرد چند ثانیه مبهوت نگاه کردم گفتم دت بدم ندم؟؟؟؟؟؟

در کسری از ثانیه دست دادم و کشیدم

بعدها بهم گفت اگر اون روز بهم دست نمیدادی تا عمر داشتم دستمو جلوت دراز نمیکردم

دست دادن نشانه احترامه و تو آداب سلام و احوالپرسی ه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2706