2733
2734

این خواهرشوهرم زنگید به شوهرم گفت فردا فلانی،،اسم منو گفت،میاری ..

اخه مادرشوهرم فردا روضه داره

گفت میاری ،،مامان کاراش مونده،کمک کنه باهاموم..

اینقد بدم اومد..

شوهرم با اشاره گفت میری،منم گفتم اره..

اما خیلی حرص زدم..شوهرم گفت عیب نداره ثپاب داره..غر زدم،،گفت میخوای بزنگم بگم نمیری..گفتم نه..

اما اخساس کردم واسم بزرگتری کرده کع برم کمک..شوهرم میگه حساس شدی..

شما بودین چیکار میکردین؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ناراحت میشدم و نمیرفتم به شوهرم هم میگفتم کمک میخواد زنگ بزنه به خودم ازم خواهش کنه میرم

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸
2706