2733
2734

این گزینه چجوریه؟؟چجوری ازش استفاده کنم؟کجا برم ک پیامو قفل کنم؟؟؟میزنم روش مینویسه پیامی وجود ندارد

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

اول باید پیامی رو قفل کنی تا بتونی ازاین گزینه استفاده کنی.

مث پیام های ستاره دار

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میری تو تنظیمات پیام بعد مدیریت پیام های قفل شده اونجا سماره ای ک میخوای رو قفل میکنی

هرچی گشتم‌ندیدم.میشه اسکرین بدی؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2731
اول باید پیامی رو قفل کنی تا بتونی ازاین گزینه استفاده کنی. مث پیام های ستاره دار

خب نمیدونم چجوری قفل کنم

میری تو تنظیمات پیام بعد مدیریت پیام های قفل شده اونجا سماره ای ک میخوای رو قفل میکنی

زدم قفل کردن...ی علامت قفل اومد کنارش..ک چی؟😐

خب نمیدونم چجوری قفل کنم

فک کنم برو ی پیامو بگیر نگه دار دنبال گزینه قفل بگرد

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله