2726

چه تاپیک خوبی منم لایک کن بیام بخونم

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله ...من 

هیچی چندتا سوال از رشته و دلیل اینکه میخوام دکترا بخونم رو پرسید ..و اینکه هزینه تحصیلیم رو چطور پرداخت میکنم ..بعد در مورد کارم پرسید ....یه کتاب هم داد دستم گفت ترجمه کن ...و حرف بزن 

2728
بله ...من  هیچی چندتا سوال از رشته و دلیل اینکه میخوام دکترا بخونم رو پرسید ..و اینکه هزینه تح ...

میشه لطف کنید بگید مدرک کارشناسیتون هم ازتون خواستن؟ ومدرک زبان چطور؟ واین که دانشگاه ازاد بودید؟

بله ...من  هیچی چندتا سوال از رشته و دلیل اینکه میخوام دکترا بخونم رو پرسید ..و اینکه هزینه تح ...

کلا چی براشون مهمه بیشتر؟مقاله هم داشتین؟ واین که میگید درباره کارتون پرسید مگه شاغل بودن مهم براشون؟

من ورودی ٦سال پیشم

دانشگاه تهران ,علامه, بهشتی , تربیت مدرس و خوارزمی مصاحبه رفتم

هرکدوم سبک خودشونو داشتن دانشگاه تهران یه امتحان کتبی هم میگرفت علاوه بر مصاحبه

تو خوارزمی بعضی اساتید هم گتبی گرفتن هم شفاهی

درکل سخت نیست. بستگی داره اون استاد تو چه زمینه ای کار کرده باشه ازهمونا می پرسه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

من دانشگاه اراک، کرمانشاه رفتم مصاحبه، اراک قبول شدم، رزومه پژوهشی خیلی براشون مهم بود، همچنین رزومه آموزشی، خودمو با زبان انگلیسی معرفی کردم و ازم خواستن انگلیسی از دانشگاه ارشدم صحبت کنم. اکثر سوالات درباره پایان نامه ارشد و تعداد مقالات استخراج شده از پایان نامه، در آخرم از مجرد و متاهلیم پرسیدن

میشه لطف کنید بگید مدرک کارشناسیتون هم ازتون خواستن؟ ومدرک زبان چطور؟ واین که دانشگاه ازاد بودید؟

مدرک زبان رو برده بودن نخواستن پرسید گفتم دارم و حرف زدم ولی نخواست ببینه ..بله دانشگاه آزاد بودم ..نه تو مصاحبه مدرک لیسانس رو نخواست و نه ارشد ...فقط معدلاشو پرسید و دروس تخصصی چیا بود که نمیدونم چرا اینو پرسید 

کلا چی براشون مهمه بیشتر؟مقاله هم داشتین؟ واین که میگید درباره کارتون پرسید مگه شاغل بودن مهم براشون ...

مقاله و مهارت و اطلاعات مهمه واسشون ...نه از هر دری میپرسید ..و ارتباط بین کارم و رشتمو خواست و اینکه بخوام درس بخونم سرکارم اجازه مرخصی میدن ..حتی پرسید شوهرت نظرش چیه ...

دیانای عزیز ممنونم از وقتی که گذاشتی .این که من کارشناسیم مامایی بود.ولی ارشد مدیریت دولتی خوندم.دکت ...

فدات عزیزم، اگه بخوای روزانه یا شبانه بخونی شاید یکم سوال پیچت کنن که چرا مامایی، چرا مدیریت؟ اما آزاد نه، بله مدرک زبان برای سراسری مهمه، اما نگفتم نشون بده، من خیلی سال پیش تافل گرفتم، اما گفتن بعد از آزمون جامع باید به روز رسانی کنی مدرکتو، بله من مقاله علمی پژوهشی 3 تا داشتم با یدونه isi

فدات عزیزم، اگه بخوای روزانه یا شبانه بخونی شاید یکم سوال پیچت کنن که چرا مامایی، چرا مدیریت؟ اما آز ...

دیانا ی عزیز از شما مدرک کارشناسی و ریزنمرات وهمچنین کارشناسی ارشد هم خواستن که ببرین یا پرسیدن بر کارشناسی رشتتون چی بود. چون من اگه ازم بخوان نمیتونم ببرم .طرح اجباری مامایی نرفتم و نمیتونم مدرکمو از دانشگاه بگیرم.

من یادمه دانشگاه کرمانشاه استاد راهنمای ارشدم خیلی به یه استادی که از دوستانش بود سفارشمو کرد، اما اون از اساتید دیگه بیشتر زجرم داد🙄🙄🙄🙄😑😐😐😐،

همش میگفت پس کارت چی میشه؟؟؟ ازدواجت؟؟؟؟ چرا دنبال مدرک دکترا هستی آخه!؟ ببخشید اینو میگم، اما واقعا بی فرهنگ و عقده ای بود😅😅😅

2706