2410
2553
عنوان

شوهره بی درک

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به یه مرد 40 ساله گفتید چکار کنه یا چکار نکنه و جاش تصمیم گرفتید توقع دارید ناراحت نشه ؟؟

نظر دادن فرق داره با تعیین و تکلیف .بچه که نیست 

چه بسا بچه هاهم الان خودشون تصمیم میگیرن

2720
چقدر پروح محلش نده تا ادم بشه.تو جاده کجا میره حالا

خخخخ اصل مطلبو ول کردی 

ببینی کجا میره🤣🤣🤣🤣🤣گوشیش خاموشه اطلاعاتی در دسترس نیس

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2714
ادم عاقل از همچین مردی باردار میشه؟

😊

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
والا فقط همینو میتونستم بگم بهش

من که  فک کردم  اشتباهی تایپیک فرستادی 🤣

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

خواهر گلم چاره چیه

البته اکثر اقایون بی درک هستن ولی درجه بندی داره

شوهر منم قهر میکنه اگه میبینی محل میدی بدتر میشه مث شوهر منه یه کم دندون رو جیگر بزار و بی محلی کن

یکی به من اینو پیشنهاد داد تازه گفت به بهونه این که میترسی در خونه رو قفل کن نتونه بیاد تو که دیگه من این کارو نکردم

🙏برا حل مشکلات همه بیزحمت یه صلوات🙏
2706