2737
2734
عنوان

سقط جنین با قرص

770 بازدید | 10 پست

سلام من ۹ روز از وقت پری گذشته امروز ازمایش خون دادم مثبت بود یدونه قرص اورژانسی گفتن مصرف کن ولی چیزی نشده هنوز . سقط جنین با قرص چقدر طول میکشه ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص اورزانسی مگه مال ۱۲ ساعت بعد رابطه نیست؟ الان خو دیگه جواب نمیده فک کنم.چرا میخای سقطش کنی

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728
قرص اورژانسی مگه سقط میکنه؟ 

نمیدونم گفتن که مصرف کن احتمالا اثر داشته باشه چون من حاملگی قبلیم جنین رشدش متوقف شده بود و الان بعد ۲ ماه باز باردارم میترسم که دوباره اون اتفاق بیفته

قرص نخور دیگه .خدای نکرده ناقصش میکنی میمونه وبال گردنت...قرص خداییش خیلی ریسکه بزرگیه .اونم هفته ها اول

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

قرص اورژانسی جلوگیری اورژانسیه نه قرص سقط

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738
نمیدونم گفتن که مصرف کن احتمالا اثر داشته باشه چون من حاملگی قبلیم جنین رشدش متوقف شده بود و الان بع ...

خو شما که اصلا تا ۶ ماه یا نهایت خیلی زود تا ۳ ماه اجازه بارداری نداری تا رحمت اماده بشه.برو دکتر شاید خودش صلاح دید بهت قرص و امپولی داد...مخصوصا شمایی که بارداری قبلیت مشکل دار بوده.الکی الکی دستکاری نکن و قرص نخور یوقت کاریش بشه یا رحمت همیشگی مشکل دار بشه.برو ببین دکتر چی میگه

خو شما که اصلا تا ۶ ماه یا نهایت خیلی زود تا ۳ ماه اجازه بارداری نداری تا رحمت اماده بشه.برو دکتر شا ...

خیلی استرس دارم 😭😭😭 نمیدونم چیکار کنم واقعا 

خیلی استرس دارم 😭😭😭 نمیدونم چیکار کنم واقعا 

اول دکتر برو .ببین تصمیمش چیه .نطرش چیه...بعد فکر خود درمانی باش خاهر جون .موقعیتت حساسه...اصلاااااا نمیخام تو دلتو خالی کنم .محص تجربه بهت میگم .یکی از بستگان بارداری ناخاسته داشت .با قرص و امپول سقطش کرد .بد هم سقط شد .هی تیکه تیکه...چند ماه بعدش دوباره ناخاسته حامله شد .شوهرش گفت دیگه اینو حق ندادی سقط کنی .حتما حکمتیه که حدا میخاد یکی بهمون اصافه بشه .ولش کن .زنه هم لج کرد هیچ ازمایش و سونویی انجام نداد😐😐😐بچه دنیا اومد ناقصه طفلی .دکترا گفتن فقط برمیگرده به دست کاری رحمی که سر قرلی بدجور سقطت انجام شده...حالا انشالله برای شما که مشکلی نیست .برو دکتر ببین چی میگه.اگه سالم باشه خودت اکی باشی خوب چرا سقطش کنی دیگه؟ مگه نمیگی بچه میخاستیم.اینم هدیه خدا