2733
2734
عنوان

نماز نمیخونم بهانه ام شده بچه ها کافر شدم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1153 بازدید | 82 پست

خیلی سخته

اگه شده حتی یه نماز و بخون

کامل ول نکن

همون یدونه دستتو میگیره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کم کم شروع کن  اول نمازهای مغرب و عشا رو حتما بخون بعد چند هفته نمازهای ظهر شروع کن مراقبت کن ...

اگه خدابخواد یهو هم میتونه..

من چندین سال نمازنخوندم..

ی روز ب لطف خدا و سیدالشهداء ساعت۴بعدازظهر بلندشدم ک نماز ظهرو عصرموخوندم و شکرخدا تا الان ازعمد قضا نشده 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
من همیشه برام سواله خانمای مدهبی که ازدواج میکنن باید همش برن حموم غسل کنن برا نماز خیلی سخت نیست؟؟؟ ...

حمومو غسل ک خیلی مهمه من درجا پریدم حموم 

مگ میشه حموم نرفت

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
کم کم شروع کن  اول نمازهای مغرب و عشا رو حتما بخون بعد چند هفته نمازهای ظهر شروع کن مراقبت کن ...

ی مدت خوندم اما بخاطر نخوندن نماز صبح بقیه نمازاممم از قلم افتاد کمکم کن 

یعنی میشه ی مدت نماز مغرب بخونم بعد ظهر بعد کامل؟ اینجوری قبوله؟

2738
2706