2733
2734

پسرم دو و نیم سالشه خونمون کنارش پارک نیست همش کوچه های خلوته که ماشینا با سرعت میان و میرن با هیچ همسایه ای هم اشنا نیستم بایکیشون میخواستم اشنا شم چون بچه کوچیک داره امان قیافه میگیره میخواستم دخترش با پسرم بازی کنه که هم اون تنها نباشه هم پسره من ..میخواستم بگم از روی دیوار رد شه بیاد تو حیاطمون با پسرم بازی کنه دیواره حیاطمون کوتاهه اما فکر نکنم مامانش جازه بده اما میخوام امتحان کنم بپرسم شاید اجازه داد ..شما بچه هاتون چرا خجالتی شده چرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره دقیقا هر دومون کم حرف و خجالتی هستیم اما نه شد در حد نرمال

خب پس.باید بهش جسارت بدین.بفرستش مهدکودک خیلی تاثیر داره.حتی شده یکی دو روز در هفته

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

اينجوري درست نميشه به نظرم ذاتيه پسر من از دوسالگي مهد ميره الان چهار سال و نيمشه بازم خجالتيه به خودم رفته پدرش هم الان خوبه اما ميگه بچه بوده همينجوري بوده البته پسرم الان بهتره يعني با بزرگترا راحتتر ارتباط برقرار ميكنه اما با بچه ها اصلا تو پارك نميره سمتشون تو مهد هم فقط با دو سه تا از بچه ها دوسته 

وای خدا پس تو این دنیا نباید با هیچ کس حرف زد 😥😥

عزیزم ببخشیداا خخخ ولی خواسته شما اصلا منطقی نیست دخترتو از رو دیوار بفرست چیه

مگه گربه اس خودت چرا پسرتو نمیفرستی خونشون😆