2737
2734
دوشنبه های اخرهرماه

پس ایرانسل چی😕

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

[QUOTE=109093289]دریا رفتنی با خودت یه افتابه اب ببر 😑[/QUO

شانس کنار دریا رفتم ندارم ک😩😞

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
[QUOTE=109093289]دریا رفتنی با خودت یه افتابه اب ببر 😑[/QUO شانس کنار دریا رفتم ندارم ک😩😞

😂😂

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
اخه من از این همراه اول استفاده نکردم هیچ وقت ،فکر کنم داره نمک گیرم میکنه🤣 اخه من ۵ گیگ میخوام چک ...

😂😂😂😂فیلم دان کن بشین ببین حالشو ببر

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2738
مرسی ک یادم انداختی اما ۲ گیگ چطو استفاده کنم ی روزه؟؟؟

برو اینستا😁

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘