2726
عنوان

حذف تاپیک

67 بازدید | 14 پست

سلام کی تاپیک هاراحذف میکنه؟ممنون میشم کمک کنین.

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑

شنبه تا چهارشنبه

ساعت ده و نیم صب تا ساعت چهار و نیم عصر

تاپیکه نی نی یار بازه ، لینک میفرستی تاپیکتو میترکونه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

با اجازه اسی عزیزم

چرا تاپیک تجاوز به دختر 11... تعطیل شد الکی بود؟؟؟؟

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنبه تا چهارشنبه ساعت ده و نیم صب تا ساعت چهار و نیم عصر تاپیکه نی نی یار بازه ، لینک میفرستی تاپی ...

نی نی یار راازکجا بایدپیداکنم ؟من بلدنیستم.واینکه لینک راچطوری بایدفرستاد؟ممنون میشم توضیح بدی

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2728
نی نی یار راازکجا بایدپیداکنم ؟من بلدنیستم.واینکه لینک راچطوری بایدفرستاد؟ممنون میشم توضیح بدی

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

تو تاپیکشه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
با اجازه اسی عزیزم چرا تاپیک تجاوز به دختر 11... تعطیل شد الکی بود؟؟؟؟

میشه تاپیک اخرم منم گزارش بزنید.ممنون.

میشه تاپیک اخرم منم گزارش بزنید.ممنون.

چشم عزیز دلم

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2     تو تاپیکشه

فدات مرسی.میشه به من یادبدی مثلااین نی نی یارراازکجااوردی چطوری فرستادی تواین تاپیک؟

چشم عزیز دلم

ممنونم ازت

زدم عزیز دلم

برو داخله اون لینکه ک فرستادم

ب نی نی یار بگو فلان تاپیکمو حذف کن

یا روی عنوانت کلیک کن نگه دار

لینکش کپی میشه ، برو داخله اون تاپیکه ، بفرست

زدم عزیز دلم

ممنونم ازت

برو داخله اون لینکه ک فرستادم ب نی نی یار بگو فلان تاپیکمو حذف کن یا روی عنوانت کلیک کن نگه دار ...

مرسی.فعلااگه میتونی برااخرین تاپیکم گزارش میزنی.مرسی.بعدمثلاچندنفرگزارش بزنن میترکه؟

2706