2737
2734

😑😑

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

من ک مجردم اومدم فوضولی 😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۴ سال دوست بودیم، قصد ازدواج داشتیم. بعده ۴ سال ازدواج مردیم بله رابطه میخواست. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

ما ۲ سال دوست بودیم و قصد ازدواج...الان ۵ ساله ازدواج کردیم.....رابطه نه در حد لب بود..

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
2738
می تو بیب😅 چند سالته؟ من ۲۲ همه می گن دیگه باید قیدشو بزنی😑😐

من 21 

البته جدا شدم تو عقد 😁 

ن بابا الان 35 سالگی ام ازدواج میکنن حالا حالاها وقت داریم 😀

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

هنوز دو سال تو رابطه ایم

خیر نمیخواد..ولی خب پسره بدشم نمیاد..ولی فعلا ک خویشتن داری میکنه..البته مذهبیه خعلی

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
2706