2733
2734

چرا اینقدر ادم را بد دل می کنند? 

چرا از انتقال بیماری توی استخر اینقدر حرف می زنند? 

من که هیچ ورزشی را اندازه شنا دوست ندارم

منم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی ی پایه شنا ندارم تنهاییم  حسش نیست 

هر رفیقیم دارم شنا بلد نیس

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

منم عاشق شنا هستم

ولی این بیماریام کاملا واقعین

میتونین مثل من که هرروز میرم استخر و برای مبتلا نشدن واکسن میزنم شماهم واکسن بزنید

۳ دوز واکسن گارداسیل یا همون hpv 

دیگه با خیال راحت برید استخر

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2738

منم عاشق شنام عزيزم

ولي بيماري گرفتن اونجا شانسيه

بايد همه از خودمون شروع كنيم

قبل رفتن ب ايتخر حمام كنيم 

وقتي عفونت داريم نريم استخر

وقتي ترشحات واژن زياده نريم استخر

وقتي زگيل تنا...داريم نريم استخر

در كل وجدان داشته باشيم

ادم باشيم

همه ي اينا حل ميشه اگه از خودمون شروع كنيم😊

من تو پیج ماماسایت خوندم خیلی ازین حرفا شایعه هست،تو یکی از استوری هاشون بود.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
شما موردی دیدی? اگه واقعا هست من هم نرم?😢😢😢

اره دیدم ولی اگه استخر خوب و تمیز پیدا کردی دلتو بزن به دریا و برو.بعضی از استخر مال یه قشر خاصیه و خصوصی تره.مثل استخرای دانشگاه ها یا جاهای دیگه اونا رو بری بهتره چون کمتر میرن بقیه

2706