2733
2734
عنوان

از صبح تا شب تنهام ... دیوونه شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 47 پست
ما که اهل بیرون بودن هستیم یه مدت تو خونه بمونیم افسردگی می گیریم!!  شما هم برو باشگاه !   ...

اره والا ...من همیشه خدا سر کاربودم یا هم تفریح 

الان دارم دیوونه میشم که داخل خونه هستم 

ولی مجبورم تحمل کنم 

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
دیوونم ... چسبیدم توی خونه از صبح تا شب فکر و خیال میکنم... 

ای جان

عزیزم توام برو پیشش اصن عصر تا شب برو ن اون تنها باشه ن تو  کلیم مزه میده برو باشگا سینما و... ب خودت برس

نزار تنهایی اذیتت کنه خوشگلم❤

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره حداقل هفته ای چند روز برم ... نزدیکم هست 

شوهرت هم موافقه ....تا حالا بهش گفتی یا بهت پیشنهاد داده

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
2738
ای جان عزیزم توام برو پیشش اصن عصر تا شب برو ن اون تنها باشه ن تو  کلیم مزه میده برو باشگا سین ...

مرسی مهربونم... لطفا دعا کن یه کار خوب گیرم بیاد برم سرکار..... هم نصف روز وقتم پر میشه هم اینکه افسردگیم بهتر میشه.. 

اره والا ...من همیشه خدا سر کاربودم یا هم تفریح  الان دارم دیوونه میشم که داخل خونه هستم  ...

منم به خاطر بچه کوچیک چند ساله خونه نشین شدم خیلی حس بدیه انگار عمرت بی خودی داره می سوزه!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
مرسی مهربونم... لطفا دعا کن یه کار خوب گیرم بیاد برم سرکار..... هم نصف روز وقتم پر میشه هم اینکه افس ...

چشممم حتمااا❤

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

منم حس تو رو داشتم انقدر وابسته بودم حتی ی پاساژ تنهایی نمیرفتم

بعد بچه اوردم

گفتم بهتر بشم حتی ناهار نمیخوردم تنهایی 

زندگیم سخت تر شد.ب بچه توجه میکرد تا به من

خودم و وابسته بچه کردم خیلیییییی اذیت شدم

بچه و میبردن بیرون روانی میشدم

بعد رفتم کلاس و دانشگاه و... .حالم بهتر شد

چون این بار برا خودم و علایقم وقت گذاشتم

الانم دومی و تو راه دارم

ولی ب شوهرم کاری ندارم.جاهایی ک میخام میرم با بچه اولم

کتابهایی ک دوس دارم میخونم

پارک میرم