2737
2734

صبحا شوهرم میره سرکار ساعت ۹ونیم... تا ۹ شب مغازست

بعدشم میره باشگاه. هنوزم نیومده

دوس نداشت بره میگفت تنهایی گناه داری... خودم گفتم نه خیلی چاق شدی برو اشکال نداره 

ولی خیلیییی تنهام . حوصلم سررفته..

اصلا همدیگرو نمیبینیم انگار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

چرا نمیری مغازه پیش همسرت؟؟

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

خوب نزار بره باشگاه به جاش با هم برید پیاده روی!! هم با همید هم اونم لاغر می کنه!!

من دیدم زن و وهرهایی که تو پارک با هم می دوند!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

تلویزیون نگاه کن 

زنگ بزن با دوست اشناهات حرف بزن 

کتاب بخون 

گل بکار و بهشون برس .

خونتو مرتب کن .

برو کانالای تلگرام خانه داری اشپزی و ...ببین .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خوب نزار بره باشگاه به جاش با هم برید پیاده روی!! هم با همید هم اونم لاغر می کنه!! من دیدم زن و وهر ...

اهلش نیست... فقط باشگاه دوس داره . بهش گفتم شبا بریم پیاده روی میگه نه حوصلم نمیشه

2706