1464
1459

خوبه

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475
1432
1474

جالب نیست

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...

نه من دوست ندارم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
1457