2737
2734
عنوان

💐درباره زندگیم میخوام بگم💐

352 بازدید | 6 پست

اینایی که خوششون نمیان جاش توی تاپیکم نیس گزارش بزنین برام مهم نیس 

خلاصه منو شوهرم یه سال و نیمه ازدواج کردیم منم دانشجوی عمران هستم شهریه دانشگاهم رو پدرم میده شوهرم اوایل عقد مغازه چینی فروشی و کادویی زده و هم مغازه رو اجاره کرده از وقتی که باهاش دوست بودم نگهبان پارکینگ بود 

اختلاف سطح خانواده خودم با خانواده شوهرم خیلی فرق میکنن خونه پدریم الهیه اس و خونه پدرشوهرم خاوران منو شوهرم نزدیک خونه پدرشوهر هستیم زندگیمون بد نیس خیلی همو دوست داریم اما یه ایرادی شوهرم داره خیلی تنبله و همش در مورد کارش با من بحث میکنه خونه ۴۰ متری زندگی میکنیم 

شوهرم بخاطر پول بابام نیومد ولی عاشق هم شدیم اختلاف سنی منو شوهرم ۱۱ ساله اس خودم ۲۱ شوهرم ۳۲ 

توی دوران عقدم پدرم شوهرمو ساپورت کرد براش لباس خرید تا جلوی خانواده و دوستای پدریم لباس برند به تن داشته باشه 

مادرم از اول مخالف ازدواجم بود میگه توی سطح ما نیس در واقع شوهرم از قشر متوسط جامعه اس 

من تک فرزند خانواده هستم پدر و مادرم برام زحمت کشیدن دوست داشتن منو به مرد پولدار بدن خودم نخواستم دنبال اخلاق و ذات خوب یه مرد بودم اخر مرد خوب گیرم اومد

موفقیت و ثروت و آرامش بزرگترین آرزوی دنیاس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم تاپیکای قبلیت هستا

حس میکنم مایاپناهی هستی

یجا نوشتی بچه داری

یجا نوشتی تو المان با یه ایرانی ازدواج کردی

تاپیک اولت پسر داری

دومی دختر

سومی تازه بعد یکسال و نیم از ازدواج میخوای اقدام کنی

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷