2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم از حرفم بد برداشت کرده

376 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها...ما با مادر شوهرم اینا تو یه ساختمونیم...دیشب رفتیم برا شام بالا...همینجور که رو مبل لم داده بودم شوهرم اومد که منو از جام بلند کنه خودش بشینه...هی اذیتم کرد و قلقلک دادو اینا من پانشدم گفتم نمیتونی مثل بقیه بمنم زور بگی با خنده و شوخی البته واقعانم چیزی تو ذهنو فکرم نبود بخوام به خاهرشوهرم تیکه بندازم چون اصلا تیکه انداختن بلد نیستم... خلاصه اخر سر منو از جام بلند کردو خودش نشست....(شوهرم همیشه میاد خاهرش رو اون مبل لم میده بزور از جاش بلندش میکنه خودش میشینه)براهمینم خاهرش فک کرده من بهش تیکه انداختم...حالا امشب رفتیم بالا تی وی ببینیم خاهرشوهرم خودشو گرفته...بعد اومدم پایین الان شام بکشم با شوهرم بخوریم شوهرم اومده میگه دیشب چرا به فلانی تیکه انداختی گفتی من مثل بقیه نیستم بهم زور بگی...منم جوش اوردم به شوهرم گفتم من اصلا همچین فکری از ذهنمم نگذشت که بخوام به ابجیت تیکه بندازم حالا اون اینطور فکر میکنه برام مهم نیست...چطور اون هرچی تیکه میندازه من به روی خودم نمیارم(چندباری بهم راجب چیزای گوناگون تیکه انداخته)حالا اون بخاطر یه حرف من که اونم از رو قصدو قرض نبوده برامن قیافه میگیره و ناراحت میشه؟اصلا بزار بشه بدرک...بعدشم براشوهرم قیافه گرفتم باهاش حرف نزدم اونم الان شامو خورد رفت بالا یوسف پیامبر ببینه...ولی من اینبار نرفتم بالا(تلویزیونمون شکسته شبا میریم بالا فیلم میبینیم)....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه لزومی داره انقد برید اونجا

هرچقدر بیشتر برید احتراما هم کمتر میشه 

ما با اینکه تو یه ساختمونیم تا دعوت نکنه نمی‌رم اونم ک قربونش برم سالی یکبار عید به عید دعوت میکنه

2728

حضرت یوسف خودش کمکت کنه خواهرم😪

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
حق باشماس

ویوین دختره یا پسر??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
چه لزومی داره انقد برید اونجا هرچقدر بیشتر برید احتراما هم کمتر میشه  ما با اینکه تو یه ساختم ...

خودم زیاد نمیرم شبا شوهرم میاد گیر میده بریم بریم منم نرم قهر میکنه ناراحت میشه فکر میکنه از خانوادش خوشم نمیاد

خخخخ

چیشده گلوت میخاره؟😕

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706