2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم.خیلی برات ناراحت شدم ...ولی کاش برای خودت ارزش قائل میشدی و از شوهرت جدا میشدی به چه قیمتی دار ...

وا چیه تا هرجی بشه جدا شو جداشو خب خونشه میخاد بفروشه بزنه به کاری نمیخاد که بده به مواد یا خانم بازی 

وقتی همسرت رک بگه میخوای بخوا نمیخوای جدامیشیم دیگه به نظرت راهی میمونه؟؟؟بخدا خسته شدم من ۱۸ سالم ب ...

تحمل نکن تو ۱۸ سالته میتونی زندگیتو از صفر بسازی تو ک اول راهی نمیخواد واسه جدایی دنبال خیانت باشی  

وقتی همسرت رک بگه میخوای بخوا نمیخوای جدامیشیم دیگه به نظرت راهی میمونه؟؟؟بخدا خسته شدم من ۱۸ سالم ب ...

ولش کن بابا بذار بره بفروشه خونه رو.عصابت مهم تره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

اوایل عقد اونم خیانت نبود در واقع دوست دختر مجردیش شماره جدیدش پیدا کرده بود پی ام داد بود شوهرم جواب نداده بود ولی سر همین یک ماه قهر بودم 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

نخیر جدا نشو. مرد خونه میدونه داره جکار میکنه مگه میخاد بزارت تو خیابان بجای این حرفا بهش بگو بهت اعتماد دارم میدونم هرجی میکنی بصلاح زندگیمونه فکر میکنی فقط مواظب باش یه پله بریم بالا با اینکار ن بیاییم پایین

2706