2737
2734
عنوان

دعایی که سحر و جادو رو از بین ببره🙏

4433 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها یه مدت میونه منو همسرم بد بود یه سیده خداشناس گفت دعای سرد شدن واستون گرفتن خلاصه باطلش کرد شکر خدا میونمون خوب شد حالا نگین آدرس بدین چون اون بنده خدا به رحمت خدا رفته... ما به یکی شک کردیم که اون دعارو به خورد شوهرم داده ولی اهمیت ندادیم و گفتیم بیخیال راجب این چیزا حرف نزنیم بهتره... خلاصه پریشب خونه همون بنده خدا شام دعوت بودیم از همون شبش اخلاق همسرم دوباره بد شد انگار سرد شد اونی که تو پیاماش همش خانومم و جونمو نفسم میگفت دوشبه تا زنگم نزنم زنگ نمیزنه حس میکنم دوباره دعا خوردش دادن😢😔نمیتونم دیگه پیش دعا نویس برم تورو امام حسین اگه دعایی میدونین که این دعای نحسو باطل کنه بگین بخونم دیگه بریدم😢

اسمم سحر 24 سالمه امروز در تاریخ ۹۸/۷/۲۴ عضو شدم یکساله عقد کرده ام تاریخ عقدمون ۹۷/۶/۱ اسم مستعارو پفک نمکی گذاشتم چون میمیرم براش😋تو این یکسال عقد خیلی چیزا تجربه کردم خیلی وقتا گریه کردم خیلی وقتا خندیدم اومدم اینجا تا درکنار هم یاد بگیریم چجور زندگی موفقی داشته باشیم در امور همسرداری😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید باطل کنی باز 

ای بابا واقعا شرایطشو ندارم میگن با بعضی آیات میشه  باطل کرد

اسمم سحر 24 سالمه امروز در تاریخ ۹۸/۷/۲۴ عضو شدم یکساله عقد کرده ام تاریخ عقدمون ۹۷/۶/۱ اسم مستعارو پفک نمکی گذاشتم چون میمیرم براش😋تو این یکسال عقد خیلی چیزا تجربه کردم خیلی وقتا گریه کردم خیلی وقتا خندیدم اومدم اینجا تا درکنار هم یاد بگیریم چجور زندگی موفقی داشته باشیم در امور همسرداری😍
2731

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴

💐 #محبت

این آیه را بر خرمایی بخواند و بدمد و به آن کسی که مطلوب اوست بدھد تا بخورد,از عشق بیقرار گردد.  

مجرب است.

وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُیِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَى بَل لِّلّهِ الأَمْرُ جَمِیعًا  برحمتک یا ارحم

📚مخزن تعویذات

https://telegram.me/goshayeshe

2738

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴

#دفع_ضرر_جادوگران

از پیامبر خدا(ص) روایت شده است که برای دفع شیاطین و جادوگران، آیه سخره را بخوانند:

إن ربكم الله الذي خلق السموات و الأرض في سيئة أيام ثم استوى على العرش يغشى الليل النهار يطلبة حيثأ و الشمس و القمر و النجوم مسخرات بأمره ألا له الخلق و الأمر تبارك الله رب العالمين ادعوا ربكم تضرعا وخفية إنه لا يحب المعتدين ولا تفسدوا في الأرض بعد إصلاحها و ادعوة خوفا وطمعا إن رحمه الله قريب من المحسنين.

📚حلية المتقين. ص 320

@goshayeshe

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴 💐 #محبت این آیه را بر خرمایی بخواند و بدمد و به آن کسی که مطلوب اوست بدھد ...

میخوام دعای نحسو باطل کنم :(

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴

💐 #مهربانی_شوهر

اگر شوهر به زن محبت نمی کند، زن می تواند آیه زیر را بر قند و نبات بخواند و بدمد و بدهد تا شوهرش از آن قند و نبات بخورد. یا این که این آیه را بر گلاب بخواند و بدمد و سپس گلاب را به صورت بمالد. ان شا الله شوهرش مهربان و مطیع می گردد؛ آیه این است :

إن أصحاب الجنة اليوم في شغل فاکهون هم و أزواجهم في ظلال على الأرائك متكئون لهم فيها فاكهة و لهم ما يدعون

📚کنز الحسینی، ص 44

2706