1608
1609

حالا نریزین سرم

ولی با چیزایی ک عشقم تعریف میکنه معلومه از این پروهاس

از ایناست ک بچه هاشو همینطور ول میکنه میره اینور اونور و اگه شیطونی کردن دعواشون نمیکنه و کلا ریلکسه😕🖐🏻

منم خیلی بدم میاد از اینجور افراد

الان خیلی سر وسایلای عشقم میرن و جابجا میکنن مامانشم انگار ن انگار

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

اونا برادر زاده هاشن وا بعدم چه ربطی به شما داره که جاریتون با بچه هاش چجوری برخورد میکنه. اه از الان سرت تو زندگی خودت باشه بهتره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

فکر نمی کنی یکم زوده برا تاپیک زدن در مورد جاری آینده ات 😹😹 

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....

منم از جاری ایندم ک هنوز نیومده بدم میاد 

بخاطر اینکه از برادرشوهرم بدم میاد😁

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
1615

کلا موجوده چندشیه.

نمونه شو دارم بچش از دهن میره از دورترین سوراخت میزنه بیرون.تو مهمونی ها کچل میکنه همه رو مادره از عمد بلند نمیشه انگار زیرش چسب خورده.من مقصر بچه شو.نمیدونم فقط از مادره متنفرم چون از پروحیشه پوست کرگدن رو داره

استاتر نکنه شما جاری ایندیمی 😬😬 ولی برادرشوهر منخونه مجردی داره منم کلا ازشون دورم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
1403

من جاریم اوایل اینجوری بود ، در مورد بچه ها بیخیال

و خیلی با سیاست و ریلکس

الان دوست خوبی برام ، خیلی دوستش داشتم

دارم از اونجا برمیگردم😁

چالش لاغری تا عید💙وزن شروع چالش77💙وزن فعلی 73:400💝 هدف اول 67💝 هدف دوم 62💝

چ جالبه ک عشقت انقدر دقیق میشناستش. 

و تو دیگ کی هستی ک اینجور قضاوت میکنی

خداااااررشکر جاری ندارم

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
اونا برادر زاده هاشن وا بعدم چه ربطی به شما داره که جاریتون با بچه هاش چجوری برخورد میکنه. اه از الا ...

چون اعصاب عشقمو خورد میکنه قشنگ اعصابش بهم میریزع

یه بارم معلوم نبود خانوم کجا تشریف داشتن ک منم با عشقم قرار داشتم

تا اومد آمادش کنه و بفرستتش کلاس

کلییی دیر کرد بیشتر از ۱ ساعت معطلش بودم

1614