2410
2553
عنوان

من خیلی مغرورم🙄🙄🙄ایششششش

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من وقتی اولین روز رفتم خوابگاه و هیچ دوستی نداشتم اینقد برام خفقان بود ک خودم میرفتم یکی یکی ب دخترا میگفتم بامن دوس میشی؟؟ولی کلا کم دوست پیدا میکنم ولی موندگار

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

والا ما که با همه سه سوت رفیق میشیم به لبخند معروفم ...مالی هم نیستم ولی مهربونم 

مگر کسی پک و پوز کنه برام اصلا نمیرم طرفش 

خدا رو شکر نزدیک 20 تا دوست فابریک و عشق دارم که جونمو براشون میدم 😍😍

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
 مگه همش راجب دغدغه هامون باید تاپیک بزنیم😕

همینی ک گفتی دغدغه س دیگع  

تو گذشتع ها سیر نکن بزن برو جلو

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2714

بعضی وقتها این حالت از غرور نیست.به خاطر نداشتن اعتماد به نفسه.یعنی میترسی بری جلو طرف تحویل نگیره.من وقتی سنم کم بود این حالت رو داشتم.فکر میکردم غروره ولی الان میفهمم اعتماد به نفس لازم رو نداشتم از ترس عکس العمل طرف جلو نمیرفتم 

غرور و روابط اجتماعی ضعیف داشتن خیلی باهم متفاوتن،خیلی...

میدونم

اینوبه استارتر بگو یه بار دیگه فک کنه ببینه غرور داره یا روابط عمومیش ضعیفه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
والا ما که با همه سه سوت رفیق میشیم به لبخند معروفم ...مالی هم نیستم ولی مهربونم  مگر کسی پک و ...

واقعا؟ خوش به حالت من یه دونه دوست دارم که اونم دوست خیلی هاس زیاد با من نیست🙁🤦🏻‍♀️

واقعا؟ خوش به حالت من یه دونه دوست دارم که اونم دوست خیلی هاس زیاد با من نیست🙁🤦🏻‍♀️

اره به جز فامیلا که خیلی صمیمی هستیم 

هیچ کس رفیق نمیشه ....اره بابا دوست خوب نعمته 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706