2703
2553
عنوان

من خیلی مغرورم🙄🙄🙄ایششششش

405 بازدید | 33 پست

ی دختری بود توی  دبیرستانمون 

خیلی خوشم از اخلاق و رفتارش میومد همش دوست داشتم باهاش دوست شم ولی غرورم اجازه نمی داد 

الان عکساشو دیدم یادش افتادم اگه این غرور لعنتیو کنار میزاشتم الان یکی از بهترین دوستام بود 😐😐 

هنوزم اینجوریم🙄🙄🙄اصلا نمیتونم سمت کسی برم🙄🙄🙄

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه چیزی میگم جوک.ناراحت نشین😂بی منظور

قابل توجه اونایی که خودشونو میگیرن.چاه توالت عمومی ام هفته ای دوبارخودشومیگیره😂😂

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2714

دغدغه هایتان در حلق اینجانب

خفع شدم آب

بیخیال باا

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
لطفا استاتر های مغرور برای ما تاپیک نزنن مرسی اه

😂😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706