1464
1411
عنوان

من خیلی مغرورم🙄🙄🙄ایششششش

370 بازدید | 33 پست

ی دختری بود توی  دبیرستانمون 

خیلی خوشم از اخلاق و رفتارش میومد همش دوست داشتم باهاش دوست شم ولی غرورم اجازه نمی داد 

الان عکساشو دیدم یادش افتادم اگه این غرور لعنتیو کنار میزاشتم الان یکی از بهترین دوستام بود 😐😐 

هنوزم اینجوریم🙄🙄🙄اصلا نمیتونم سمت کسی برم🙄🙄🙄

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

دغدغه هایتان در حلق اینجانب

خفع شدم آب

بیخیال باا

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
1334
لطفا استاتر های مغرور برای ما تاپیک نزنن مرسی اه

😂😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

برین کنار مغروری نشین😂😂

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1476
بنظرم بیشتر روابط اجتماعیتون ضعیف بود

والا... بلد نیستی ارتباط برقرار کنی اسمشو میزاری غرور😕😕

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1457