2737
2734
عنوان

تاپیک کارهای توی دعواتون

301 بازدید | 27 پست

خداوکیلی این بارکسی امد گفت شوهرم کتکم زده باور نمی کنم میگم توچندتا زدی😂😂😂😂🤣همه بورسلی هستن ک 

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 زیاد تو فکرش نرو بعضیا تو تخیلاتشون شوهرشونو میزنن 😹😹👌

من خودم دعواکنیم پای تیوی باشه می بندمش میگم جهزیه منه پاشوبرو خونه بابات ببین😂

2738
اونی که شوهرش زنگ زده بود اورژانس و چرتو پرت میکفت معلوم بود دروغه

اونومنم تعجب کردم

اماخودمم فیلم بازی کردم ک قرص خوردم الکی بعد ریخته بودمش شوهرم می گفت پاشوبریم معدتوبشور نمیری منم بهش خندیدم گفتم چی کردم😂

حالا به بامزه بودنش کار ندارم ولی من یه خاطره نوشتم دهنم سرویس شد چون هر دفعه که میام سایت حداقل ۲۰ تا اعلان دارم همشم لایکه پستیه که اونجا گذاشتم 😑😫

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
اونی که شوهرش زنگ زده بود اورژانس و چرتو پرت میکفت معلوم بود دروغه

و همچنین اونیکه زنشو تو خیابون گم کرده بود..حالا زنش اون طرفه خیابون بوده..بهش گفتن چرت زتگت نزده گفت گوشی نداشتم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706