2726
عنوان

چرا اینجا همش موج منفیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم خوشبختی روکه جارنمیزنه. من الان خندیدم😐😐که چی

اتفاقا باید خوشبختی رو جار زد ک بقیه هم تشویق بشن.تو اگه تو مراسم ترحیم یه نفر بری حتی اگه گریه نکنی باز تو دلت غم و غصه جمع میشه و اگه تو عروسی بری حتی نرقصی هم دلت شاد میشه.خوشبختیت اگه جار بزنی حتی به عنوان چشم و هم چشمی هم باشه باعث تشویق دیگران میشه.

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2728

چون لحظه های خوش رو میریزن تو اینستا

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

اخه عزیزم بگی خوشبختم یه کاریت میکنن که تو همون لحظه بگی من بدبخت ترین ادم دنیام صبح یکی به‌من گیر داده بود تا بهم ثابت نشه باور نمیکنم شوهرت فلان شغلو دارو چندنفر دیگه هم گفتن شوهرشون اینه با کمک بچه های اینجا فهمیدیم دروغ میگه 

من همینجور دهنم وا‌مونده بود بخدا انگار که سازمان اطلاعاته 

بفرمایین با زبون بی زبونی بهم گفت دروغ میگی

😂😂😂😂😂😂

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی