2726
عنوان

چرا اینجا همش موج منفیه؟

507 بازدید | 26 پست

سلام.من خیلی وقته اینجا خواننده ام ولی عضو نشدم.چرا تو نی نی سایت همه میان از مشکلات زندگیشون میگن؟چرا انقدر بدگویی و غیبت؟ تو سایت ندیدم کسی از لحظات خوشی که با شوهرش داشت بگه.ندیدم کسی از لحظات خوشی که با مادرشوهر و خواهرشوهر و جاریش داشت بگه.مگه میشه همه تو زندگیشون فقط مشکل داشته باشن؟مگه میشه کسی لحظات خوشی تو زندگیش نداشته باشه؟بیاین راجع به لحظات خوشی ک تو همون روز داشتین بیاین اینجا تعریف کنین تا بقیه هم لبخند به لبشون بیاد.لحظات بد میگذرن.لحظات خوب تو ذهن آدم میمونن

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلات شونو  طرح میکنن  تا  بهشون مشورت داده شه  

بله حرفتون درسته ولی چقدر خوب میشه که همونقدر از مشکلاتشون میگن از لحظات خوبشون هم بگن

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی

چون اینجا حسودن کافیه از خوشیت بگی یه جوری انرژی منفی میدن که ناامید میشی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

دقیقا موافقم

این سایت خیلیارو به شوهراشون بد بین کرد

مثلا یجوری شده همه دیگه از خیانت شوهراشون میترسن انقد که تاپیک خیانت میزنن یا اینکه فک میکنی همه مادرشوهرا هیولا هستن درحالیکه اینطور نیس

بهرحال بخاطر خودتونم که شده تو این تاپیکا شرکت نکنید چون ارتعاش منفی میفرستید و ناراحتتون میکنه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706