1464
1411
عنوان

چرا اینجا همش موج منفیه؟

260 بازدید | 26 پست

سلام.من خیلی وقته اینجا خواننده ام ولی عضو نشدم.چرا تو نی نی سایت همه میان از مشکلات زندگیشون میگن؟چرا انقدر بدگویی و غیبت؟ تو سایت ندیدم کسی از لحظات خوشی که با شوهرش داشت بگه.ندیدم کسی از لحظات خوشی که با مادرشوهر و خواهرشوهر و جاریش داشت بگه.مگه میشه همه تو زندگیشون فقط مشکل داشته باشن؟مگه میشه کسی لحظات خوشی تو زندگیش نداشته باشه؟بیاین راجع به لحظات خوشی ک تو همون روز داشتین بیاین اینجا تعریف کنین تا بقیه هم لبخند به لبشون بیاد.لحظات بد میگذرن.لحظات خوب تو ذهن آدم میمونن

یک عدد ماما هستم🤗.در حیطه کاری خودم به دوستان جواب میدم.نه اینکه سوال تخصصی درمورد شیمی درمانی بپرسین یا عکس توده سر واسم بفرستین در موردش سوال بپرسین😁وقتی هم میگم من تو این چیزا تخصص ندارم میگن پس مدرکت به درد نمیخوره😳 راستی منتظر ی جوجوی خوشگل هم هستم😍

مشکلات شونو  طرح میکنن  تا  بهشون مشورت داده شه  

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اینجا اصولا چیزایی رو مطرح میکنن ک جای دیگه نمیشه در موردش حرف زد

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S
1473
مشکلات شونو  طرح میکنن  تا  بهشون مشورت داده شه  

بله حرفتون درسته ولی چقدر خوب میشه که همونقدر از مشکلاتشون میگن از لحظات خوبشون هم بگن

یک عدد ماما هستم🤗.در حیطه کاری خودم به دوستان جواب میدم.نه اینکه سوال تخصصی درمورد شیمی درمانی بپرسین یا عکس توده سر واسم بفرستین در موردش سوال بپرسین😁وقتی هم میگم من تو این چیزا تخصص ندارم میگن پس مدرکت به درد نمیخوره😳 راستی منتظر ی جوجوی خوشگل هم هستم😍
1432

دقیقا موافقم

این سایت خیلیارو به شوهراشون بد بین کرد

مثلا یجوری شده همه دیگه از خیانت شوهراشون میترسن انقد که تاپیک خیانت میزنن یا اینکه فک میکنی همه مادرشوهرا هیولا هستن درحالیکه اینطور نیس

بهرحال بخاطر خودتونم که شده تو این تاپیکا شرکت نکنید چون ارتعاش منفی میفرستید و ناراحتتون میکنه

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   
1474
ادم خوشبختی روکه جارنمیزنه. من الان خندیدم😐😐که چی

اتفاقا باید خوشبختی رو جار زد ک بقیه هم تشویق بشن.تو اگه تو مراسم ترحیم یه نفر بری حتی اگه گریه نکنی باز تو دلت غم و غصه جمع میشه و اگه تو عروسی بری حتی نرقصی هم دلت شاد میشه.خوشبختیت اگه جار بزنی حتی به عنوان چشم و هم چشمی هم باشه باعث تشویق دیگران میشه.

1331