2733
2734
عنوان

دخترم تب داره خواهش میکنم بیاین

133 بازدید | 15 پست

سلام دخترم یهو تب کرد هیچ علاعمی جز تب نداره فقط پیشونیش هم داغه شربت استا خاکشیر هم دادم.با عرق کاسنی شاطره هم پاشویه کردم.شوهرم هم خونه نیست چیکارکنم تبش پایین بیاد.۲سالش هم هس

تبشو استامينوفن بده بیار پایین، فعلا صبر کن تا علائم بده

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شربت ایبوپروفن داری؟ یا شربت تایلوفن؟

اینا همه مشتقات استامینوفنن. ولی بعضی وقتا یکیش اثر داره، گاهی یکی دیگه ش

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738

فقط پاشویه کن من دخترم تب شدید کرد بیمارستان بستری بود مرستارا فقط میگفتن پاشویه کنید انصافا تب رو پایین هم میاورد فقط بذار قسمتهای داغ بدنش اونم با اب ولرم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
دادم شربت استا دادم ۳ساعت پیش ولی نمیادپایین

ببرش دستشویی با آب ولرم پاهاشو بشور، 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
دادم شربت استا دادم ۳ساعت پیش ولی نمیادپایین

اگه یهو تب کنه ممکنه عفونت کرده باشه حتما ببرش دکتر من دخترم یهو تب کرد یه هفته بیمارستان بستری شد ایشالا ک چیزی نیست ولی حتما ببرش خیلی امشب مراقبش باش

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
تو همین سایت گفته بود بچه رو پاشویه نکنین خوب نیست خب قطره ی استامینوفن بهش بده

حتی خود دکترا هم میگن بچه رو پاشویه کنید 

2706