2726
عنوان

تو ان تی گفت دختره.امروز میگ پسره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان تی و آنو مالی تو هفته چند و چنده گلم؟ بیخیال فقط سالم و صالح باشه .بهش دل میبندی گلم مطمئنم وقتی ...

ان تی12هفته

انومالی18هفته قیمتش240شد

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2728
بعضي وقتا جنين پاش بسته س يا جوريه ك معلوم نميشه  اونم مقصر نيس

بچه زن داداش دوستم تا نه ماه پاش بسته بود 🤐🤐🤐الانم ی دختر بسیار شر فضولیه که از دیوار راست میره بالا

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

منم تو ان تي بهم گفت دختره تو آنومالي گفت ١٠٠ درصد پسره. ولي من ته دلم همش حس ميكردم بچه م پسره و هرچي اسم پسرونه بود انتخاب ميكردم😍😍هرچي باشه فرقي نداره هرجفتش خوبه بچه اول مهم نيس فقط سالم باشه. 

پس جای من بودی چی؟ آن مالی گفت 

صد در صد پاره. تو سونو هفت ماهگی گفتن دختره! 

خودم دختر دوس داشتم کلی هم گریه کردم که پسرها اما عکس العمل فامیل 

شوهرم بعد اینکه فهمیدن دختره خیلی بد بود و دلم 

شکست

بزن نت عکس یه پسر بچه خوشگل وبا نمک و نگاه کن عکسی پیدا کن که واقعا از ته دل خوشت بیاد بعد فکر کن ما ...

وای دقیقا باید همینکارو بکنم

بخدا این چند وقت فقط لباس و عکس دختر میدیدم

پس جای من بودی چی؟ آن مالی گفت  صد در صد پاره. تو سونو هفت ماهگی گفتن دختره!  خودم دختر ...

وای.چ بد.اینجور ک خیلی بده.

من ب عکس بچه اولم دختره .کل فامیل و شوهرم منتظر پسر بودن .ان اتی ۱۲هفته گفت پسره .ولی چون احتماله من بکسی حتی شوهرم نگفتم ک الکی دل نبنده ۱۶ و ۱۸ هفته تایید کردن پسره اعلام کردم ..شماهم اشتباه کردی عزیز ان تی همه میدونن فقط احتماله.صدرصد نیست .حتما یه پسر داری الان دختر میخواستی؟

من ب عکس بچه اولم دختره .کل فامیل و شوهرم منتظر پسر بودن .ان اتی ۱۲هفته گفت پسره .ولی چون احتماله من ...

نه عزیزم.بچه اولمه😄

2706